+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adventní svíčky

Klíčová slova: advent, adventní dekorace, výzdoba

E-mail: advent@abago.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Adventni svicky jsou zajímavou dekorací adventního stolu, či jen součástí výzdoby domu. Adventní svíčky jsou nedílnou součástí příjemné atmosféry vánočních svátků. U nás se dozvíte jak takové svíčky vyrobit, nebo jen inspiraci pro tento druh adventní dekorace.

Web: www.adventni-svicky.cz

Další související informace

Home Deco & co.

dekorace, bytové doplňky, moderní dekorace, design – Nabízíme vkusné bytové doplňky převážně z anglického trhu. K našim nejvýznamnějším dodavatelům patří obchodní domy NEXT Home, MARKS & SPENCERS a JOHN LEWIS. V naší nabídce naleznete i produkty populární designové značky pro kuchyňské doplňky JOSEPH JOSEPH a SAGAFORM.SPENCERS a JOHN LEWIS.

Zahradní dekorace

zahradní dekorace, zahrada, sochy – Nabízíme zahradní doplňky a široký výběr dekorace nejen do exteriéru ale i do interiéru. Výrobky ze ztuženého mramoru od přímého tuzemského výrobce jsou stálobarevné a mrazuvzdorné. Vše je vyrobeno poctivě z kvalitních materiálů.

Malá Provence

květiny, Provence, Vánoce, dekorace, decoupage – Nabízíme prodej květin do domu i zahradu v pěkné prodejně v centru Prahy, v netradičním prostředí Karlínského dvora. Zboží z e shopu je zde možné zdarma vyzvednout. Nabízíme dárky a originální produkty s motivem Provence, ručně zdobené květináče a truhlíky na bylinky - decoupage.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.