+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adventní svíčky

Klíčová slova: advent, adventní dekorace, výzdoba

E-mail: advent@abago.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Adventni svicky jsou zajímavou dekorací adventního stolu, či jen součástí výzdoby domu. Adventní svíčky jsou nedílnou součástí příjemné atmosféry vánočních svátků. U nás se dozvíte jak takové svíčky vyrobit, nebo jen inspiraci pro tento druh adventní dekorace.

Web: www.adventni-svicky.cz

Další související informace

Svatbadekor.cz

svatba, svatební dekorace, svatební doplňky – Svatbadekor.cz - Internetový obchod se širokou nabídkou nezbytných maličkostí pro Vaše oslavy: svatební dekorace, svatební doplňky, výdoba hostiny, party dopňky, bižuterie, svatební sety tiskovin, dárky pro hosty a novomanžele

Obrazy - galerie - umění

galerie, obrazy, sochy, umění, výzdoba interiéru – Prodej a nákup obrazů, uměleckých a sběratelských předmětů. Nabízíme zdarma umístění, prezentaci a prodej děl v naší galerii začínajícím i renomovaným umělcům. Provádíme návrhy a výzdoby interiérů obrazy, uměleckými i dekorativními předměty včetně umělecké malby na zeď.

Dekorační polštáře

dekorace, dekorační látky, potahové látky, sedací – Každá domácnost prostě a jednoduše potřebuje oživit mnohými prvky, které velmi často postrádají jinou funkčnost, než je samotný vzhled konkrétní místnosti. Je jasné, že v určitých interiérových prostorách jsou nejdůležitější rozličné funkční prvky.

Načítání trvalo 2.6579 sekund.