+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aféry online

Klíčová slova: aféry,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2012

Popis: Dan Majer ve své rozvodové kanceláři rozplétá složité mezilidské vztahy, jenž předcházely odcizení dvou zamilovaných lidí. Jednotlivé aféry jsou mnohem zamotanější, než se na počátku zdálo a přináší nečekaná rozuzlení.

Web: aferyonline.southeast.cz

Další související informace

Česko na talíři recepty

česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí – Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

Hotel Paradise online

hotel paradise,online,prima,ke shlédnutí – Prožijte společně se soutěžícími tři měsíce v opravdovém ráji. Luxusní hotel v Dominikánské republice se stává dějištěm nekončícího veselý, hledání přátel, ale i hádek a intrik v boji o udržení si místa v hotelu.

Aréna národů online

aréna národů,prima,online,ke shlédnutí – Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

Načítání trvalo 0.1060 sekund.