+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aféry online

Klíčová slova: aféry,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2012

Popis: Dan Majer ve své rozvodové kanceláři rozplétá složité mezilidské vztahy, jenž předcházely odcizení dvou zamilovaných lidí. Jednotlivé aféry jsou mnohem zamotanější, než se na počátku zdálo a přináší nečekaná rozuzlení.

Web: aferyonline.southeast.cz

Další související informace

Partička online

partička,prima,online,ke shlédnutí – Michal Suchánek a Richard Genzer se společně s kolegy Igorem Chmelou a Ondřejem Sokolem pouštějí do víru improvizace. Čeká tak na nás mnoho her, v nichž vždy musí předvést to nejlepší na zadané téma .

Pojišťovna štěstí online

pojišťovna štěstí,online,ke shlédnutí,prima – V první rodinné pojišťovně si můžete pojistit kdeco, ovšem štěstí pojistitelné není. V jednu chvíli stojí při protagonistech seriálu a během okamžiku se rozplyne a přichází nepřízeň osudu, s níž se každý vypořádává svým originálním způsobem.

Seriál zázraky života online

zázraky života,prima,online,ke shlédnutí – V centru asistované reprodukce Život svádějí jeho lékaři každodenní bitvu s nepřízní osudu a dávají bezdětným párům naději na potomka. Souběžně si ale prožívají vlastní strasti života plné vyhrocených konfliktů i lásek.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.