+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afrodiziaka

Klíčová slova: afrodiziaka, afrodisiaka, španělské mušky, sex

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2010

Popis: Afrodiziakum je označení pro prostředek, který zvyšuje apetenci a povzbuzuje libido. Termín vznikl podle jména nejmocnější bohyně řecké mytologie – Afrodité. Afrodité je bohyní lásky, krásy, sexuální touhy a plodnosti. Její síla tkví v kouzlech a překrásné tváři, které neodolají lidé ani bohové. V římské mytologii je jejím latinským ekvivalentem jméno Venuše.

Web: afrodiziaka.eu

Další související informace

od18.cz je sex seznamka

sex seznamka, erotická seznamka, sex – Bylo ti už 18? Tak pak můžeš vstoupit na stránky erotické seznamky od18.cz. Najdeš zde tisíce inzerátů, a každý den přibývají nové a nové. Nečekej, až si holka najde tebe, ale najdi si ji ty, hned teď. Vstup na stránky seznamky od18.cz

Sex shop online

sex, sex shop, sexshop, vibrátor – Internetový obchod s hračkami pre dospelých. Neváhajte a spestrite si Váš intímny život s niektorou zaujímavou pomôckou. U nás nájdete aj rôzne druhy sexy oblečenia, ktoré privíta vo svojej spálni určite každý.

Vše pro ženu

zdraví, sex a vztahy, rodina, krása – Nejlepší internetový magazín pro ženy. Atraktivní články pro sebevědomé ženy, které ví co v životě chtejí. Každý den nové a zajímavé články. Vše o zdraví a zdravotním stylu, o sexu a vztazích.

Načítání trvalo 0.0806 sekund.