+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Koráb

Klíčová slova: divadlo pro děti, Brno, agentura, divadlo, zábava

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2008

Popis: Máme vlastní divadlo pro děti v Brně, poskytujeme pronájem techniky, technické zabezpečení a moderování akcí, pořádáme karnevaly pro děti, různé kulturní akce, hrajeme pohádky. Naším cílem je Vaše zábava!

Web: www.korab.cz

Další související informace

MenZone.cz

magazín, pro muže, holky, zábava – Online magazín pro muže, který publikuje články na téma - holky, sex, auta, image, zábava, hi-tech, sport, fitness, peníze, pivo, poker, videa a další rady a tipy - na portálu pro muže, který zná svůj cíl.

Pohádky pro děti

pohádky pro děti, večerníčky, komiksy – Nejznámější české pohádky pro děti. Zahraniční pohádky pro děti. Pohádky pro děti jako večerníčky. Pohádky pro děti - komiksy. Pohádky pro děti v knižní podobě. Ilustrované pohádky pro děti. Některé pohádky pro děti se vysílají jako večerníčky. Některé pohádky pro děti se vysílají jako večerníčky.

Letní tábory a školy v přírodě CK Sluníčko

dětská cestovka, cestovní kancelář pro děti, letní – Cestovní kancelář pro děti s nejširší nabídkou letních táborů a škol v přírodě. Zajistíme dopravu, stravu i veškeré volnočasové aktivity. Na táborech děti i vzděláváme - různé jazykové nebo tematické kurzy. Tábory a školy v přírodě organizujeme v krásných slovenských a zahraničních lokalitách. Každý tábor má své animátory, kteří zajistí, že se děti nebudou ani chvilku nudit. Nabízíme také tématické tábory pro malé sportovce, umělce, modelky, tábory s cizími jazyky či tábory ve stylu Disneyho a Harry Pottera.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.