+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Air Hit Morava seskoky pa

Klíčová slova: tandemový seskok seskok padákem adrenalinový dárek

E-mail: tandemblaha@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2010

Popis: Jsme profesionální tým s praxí 35 let. Tandem pilot - inspektor pro tandemové seskoky ČR. Tandemový seskok z výšky 4000m je originální dárek. Nabízíme seskoky pro firmy i jednotlivce. Video + foto v digitální kvalitě, viz galerie. Profi padáková technika z USA.

Web: www.tandemovyseskok.cz

Další související informace

Mistrovství evropy

parašutismus, seskoky padákem, tandemový seskok – Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.

Seskok padákem

seskok padákem, seskok, tandem, padák – Seskok padákem s profesionály. Vyzkoušejte seskok padákem s ověřenými profesionály, zažijte až minutový volný pád a získejte zážitek na celý život. Seskok padákem je vhodný pro každého mezi 10 až 99 lety a vážícího méně než 110 kg.

Tandemový seskok padákem

skok padákem, seskok s padákem, tandemový seskok, – Tandemový seskok padákem pro vás. Užijte si adrenalinový zážitek volného pádu ze 4000m. Unikátny zážitek na který se nezapomíná. Super garance nejnižší ceny. Možnost foto a video dokumentáce. Unikátny zážitek.

Načítání trvalo 3.1860 sekund.