+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Air swimmers

Klíčová slova: air swimmers, letajici ryba, helium, darek, vanoce

E-mail: info@swimmers.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: Air swimmers na každého zaručeně zapůsobí. Air Swimmers je nejnovější HI-TECH hračka, která pluje vzduchem díky dálkovému ovladání a díky héliu, kterým je nafouklá. Dálkové ovládání umožňuje jednoduše ovládat váš Air Swimmer dokonce i směrem nahoru a dolů, díky patentovanému systému vyvažování. V nabídce jsou 2 typy a to žralok a klaun očkatý, kterého každý určitě zná jako Nemo. Jedná se o nafukovací dálkově ovládané ryby plovoucí ve vzduchu díky náplni helia. Air swimmers mohou snadno létat nahoru, dolů i do stran, přesně kam je Vy dálkovým ovládáním navedete, jednoduše s ní můžete manipulovat v prostoru, jakoby opravdu "plavala" vzduchem. Dosah dálkového ovládání je až 12 metrů.

Web: www.swimmers.cz

Další související informace

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

sociální síť,poradenství,vztah,společenské fórum

seznamka, erotika, sex, eskort, najít, partner – Seznamka Calestro rovněž nabízí možnost zprostředkování společnic a společníků jako doprovod nebo reprezentaci pro různé VIP příležitosti. Naše seznamka nabízí i službu odborného seznámení za pomoci sociologa. Tato služba je vhodná pro nesmělé jednotlivce, kteří mají jisté problémy v navázání nebo udržení si vztahu.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.