+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akce v Praze

Klíčová slova: praha,akce,sport,kultura,zábava

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2009

Popis: Každý měsíc tipy na návštěvu kulturních a sportovních akcí konajících se v tomto měsíci v Praze a okolí. Každý měsíc navíc tip na výlet, procházku nebo návštěvu zařízení s celoroční otevírací dobou.

Web: v-praze.praha7.com/

Další související informace

Databáze

zabava, videa, obrazky, serialy, online, vtipne – Cílem této databáze je nejen pobavení uživatele, ale také zveřejnění zajímavých materiálů uložené na internetové síti, kterých si třeba málo kdo všimne a přitom by mohly stát za zmínku. Vše je z free serverů.

Člověk, člověku, člověkem

zábava, volný čas, člověk, výlety – Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Kromě letních táborů pro děti ve věku od 8 – 15 let, pořádáme také pro školy letní a podzimní „školy v přírodě“, zimní lyžařské „školy a kurzy“, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti od 3 – 7 let s rodiči a od 8 – 15 let samostatně.

Seznam akcí V Zápč. kraji

zabava,akce,festivaly,kudyznudy,bavit,bavitse – Seznam akcí a koncertů v Plzeňském kraji. Nudíte se a nevíte, co večer podniknout? Zkuste se inspirovat u nás. My víme, kde to žije. Navíc kdokoliv může přidat svou akci zcela zdarma. Registrovaní uživatele mají další výhody.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.