+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akordy na kytaru

Klíčová slova: akordy, texty písní, kytara

E-mail: honza.janouskovec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2014

Popis: Texty písní s akordy. Na webu najdete české i zahraniční písničky. Databázi postupně rozšiřujeme a cílem je seskupit všechny známé písně s textem a hudebními akordy do přehledné databáze, tříděné podle interpretů.

Web: akordynakytaru.com

Další související informace

VideoTexty.cz

text, překlad, texty písní, lyrics, videotexty – Nerozumíš své oblíbené písničce? Podívej se na videoklip, originální text i překlad zároveň. VideoTexty.cz - jediná stránka, na které najdeš text i překlad své oblíbené písničky přímo ve videoklipu! Najdeš všechny písničky přehledně řazené do alb podle autora, roku vydání nebo stylu.

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Sexprivát Brno Liliana

sexprivat,sex brno – Sympatická dlouhovláska Vás zve na příjemný relax v diskrétním prostředí s dobrým parkováním.Klasika,orál,autoerotika,mazlení,erotická masaáž,,foot hrátky,můžeme se domluvit i na celé noci.Vše pouze s ochranou.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.