+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akordy na kytaru

Klíčová slova: akordy, texty písní, kytara

E-mail: honza.janouskovec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2014

Popis: Texty písní s akordy. Na webu najdete české i zahraniční písničky. Databázi postupně rozšiřujeme a cílem je seskupit všechny známé písně s textem a hudebními akordy do přehledné databáze, tříděné podle interpretů.

Web: akordynakytaru.com

Další související informace

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

Sexprivát Brno Liliana

sexprivat,sex brno – Sympatická dlouhovláska Vás zve na příjemný relax v diskrétním prostředí s dobrým parkováním.Klasika,orál,autoerotika,mazlení,erotická masaáž,,foot hrátky,můžeme se domluvit i na celé noci.Vše pouze s ochranou.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.