+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anathema-rocková kapela

Klíčová slova: Anathema, rock, metal, alternativní, rocková

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2008

Popis: Stránky s historií a současnou sestavou Anathemy, její diskografií, texty alb, rozhovorem s Anathemou. Web obsahuje velké množství fotografií z koncertů i promo fotek. Metal a alternativní rock - to je Anathema.

Web: anathema.cz

Další související informace

Horkýže Slíže

Horkýže Slíže, rock, punkrock, kapela – Neoficiální stránky kapely Horkýže Slíže. Horkýže Slíže je populární slovenská kapela, která vznikla na začátku listopadu 1992.U nás se dozvíte jaké hudební album Edguy chystá, kde vystoupí i jaký Edguy hudební klip právě vede v žebříčcích sledovanosti.

Ari Koivunen

Ari Koivunen, heavy metal, metal, zpěvák, kapela – Ari Koivunen je heavy metalový zpěvák a finská metalová skupina založená Arim v roce 2007. Slavným se Ari stal díky vítězství v třetí sérii finské pěvecké soutěže Idols v roce 2007. Ve chvíli svého vítězství se rázem stal jednou z nejprodávanějších a nejoblíbenějších postav finské hudení scény.

Clawed Forehead

housle, violoncello, cello, metal – Classical metalová kapela z Brna, kapela hraje v originálním nástrojovém složení: housle, dvě violoncella, kontrabas, bicí, zpěv. Složení: Tereza Malá - zpěv Gabriela Povrazniková - housle Lukáš Mareček - violoncello Michal Tuček - violoncello, viola da gamba Lenka Barotková - kontrabas Jakub Špiřík - bicí

Načítání trvalo 0.3287 sekund.