+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anathema-rocková kapela

Klíčová slova: Anathema, rock, metal, alternativní, rocková

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2008

Popis: Stránky s historií a současnou sestavou Anathemy, její diskografií, texty alb, rozhovorem s Anathemou. Web obsahuje velké množství fotografií z koncertů i promo fotek. Metal a alternativní rock - to je Anathema.

Web: anathema.cz

Další související informace

Grande Tete

grande, tete, ska, punk, dech, rock – Mladé seskupení Grande Tete z Mariánských Lázní hraje styl, kterému říká Dechrock. Směsice stylů ska, punk, rocku, latiny a mnoho dalšího hraje kapela plná profesionálů. Kapela Grande Tete byla založena v roce 2009.

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne, metal, Black Sabbath – Ozzy Osbourne je anglický zpěvák, jehož kariéra trvá už přes 40 let. Sláva přišla, když začal v roce 1968 vystupovat jako zpěvák s heavy metalovou skupinou Black Sabbath, která rozčeřila hudení vody a přinesla nový pohled na metal. I díky tomu je Ozzy ikonou celého metalu a někdy je označován jako „kmotr metalu“ či „princ temnoty.“

Pseudosapiens

pseudosapiens, metal, kapela, afterparty, skupina – Pseudosapiens rock, metalová kapela. Pripravované koncerty, aktuality. Galéria, fotky z koncertov, festivalov a vystúpení. Diskografia kapely. Texty a skladby mp3 na stiahnutie. Návštevná kniha a kontakt na členov.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.