+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anathema-rocková kapela

Klíčová slova: Anathema, rock, metal, alternativní, rocková

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2008

Popis: Stránky s historií a současnou sestavou Anathemy, její diskografií, texty alb, rozhovorem s Anathemou. Web obsahuje velké množství fotografií z koncertů i promo fotek. Metal a alternativní rock - to je Anathema.

Web: anathema.cz

Další související informace

Die Happy

die happy, rock,pop,diskografie,videoklip,alba – Die Happy je německá skupina z Ulmu založena roku 1993 češkou Martou Jandovou a Thorstenem Mewesem. Jejich směr by se dal popsat jako popcore, tedy směs rocku a popu. U nás naleznete jejich kompletní diskografii, videoklipy, texty jednotlivých písní a samozřejmě informace o jednotlivých členech kapeli.

Bigbít

bigbít, rock, česká televize, encyklopedie – Nejucelenější sbírka informací o české, slovenské a zahraniční rockové scéně od 50. let minulého století s ukázkami ze stejnojmenného pořadu České televize. Pravidelné ankety, vědomostní kvízy a každodenní kalendárium.

Metalglobe.cz - databáze

Metal, Rock, Koncerty, Cd, Alba, Skupiny, Tvůrci – METALGLOBE.cz se věnuje hudebnímu stylu, který je neodmyslitelnou součástí života statisíců fandů po celém světě již několik desítek let. My Češi máme Metal v krvi. Téměř dvě desetiletí je součástí i mého každodenního života. Rád o něm mluvím a poslouchám názory ostatních. To byl důvod ke vzniku této stránky a je stálou motivací k nepřetržitému rozšiřování informací, které tady můžeš najít. METALGLOBE.cz ... z lásky k metalu!

Načítání trvalo 0.0776 sekund.