+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Andělské karty

Klíčová slova: karty, budoucnost, osud, věštba, život

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Vaši andělé Vás doprovázejí a neustále na Vás dohlížejí! Buďte proto odvážní a požádejte své anděle, aby Vám pomohli rozptýlit obavy! Zavolejte ještě dnes a náš věštec či věštkyně na telefonu Vám pomoci jedinečných Andělských karet vyloží Váš osud!

Web: www.andelskekarty.com

Další související informace

Vše o víře osudu a Stvořiteli

víra, osud, stvoritel – Vítejte na stránkách Pravdivý osud. Naleznete zde vysvětlení některých jevů a dějů, které se dějí ve světě. Odpovědi byly diktovány Otcem Stvořitelem jednomu z československých mystiků. Více o činnosti mystiků naleznete na stránce.

Hry a deskovky

hry,společenské,stolní,deskové,hlavolamy,karty, – Společenské a deskové stolní hry, karetní hry a karty, logické hry, kvízové a vědomostní hry, strategické hry, rodinné hry, dřevěné a kovové hlavolamy, osadníci z katanu, dominion, otázky a odpovědi - eshop.

Tvoj odkaz

Napíš odkaz, odkazovať, život, ľudia, vzťahy – Stránka zameraná na písanie odkazov. Napíš niekomu to, čo si myslíš alebo cítiš. Určite sa nájde niekto, koho by si chcel potešiť úprimným odkazom. Tak už nestrácaj čas, poď to urobiť hneď. Je to tak jednoduché.

Načítání trvalo 0.3517 sekund.