+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aneta Langerová

Klíčová slova: Aneta langerová,rock,,superstar

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2009

Popis: Fanklub první České superstar, zlaté slavice a hlavně nepřehlédnutelné zpěvačky Anety Langerové. Hledáte-li informace o její diskografii, životopis, texty jednotlivých písní či videoklipy, zavítejte k nám.

Web: anetalangerova.hu.cz/

Další související informace

ČeskoSlovenská SuperStar

Superstar, Mareš, Banášová, hvězdná pěchota, nova – ČeskoSlovenská SuperStar 2009 se soutěžícími a hvězdnou pěchotou na tomto webu. Kdo bude vítěz, informace, novinky, videa. Superstar uvádí Mareš a Banášová a bude vysílat z Bratislavy pro české i slovenské diváky.

Bergamons - hudební skupi

rock, pop, hudba, kapela, hudební, skupina, muzika – Zábavová kapela Bergamons hraje rock a pop music, okrajově i jiné žánry, od českých i zahraničních autorů, hity od 70. let po současnost. Pro poslech i k tanci, vše 100%-ně živě. Hudba na taneční zábavy, společenské a firemní večery, plesy a další.

Grepolis

Grepolis, Travian, Divoké kmene, Divoké kmeny, – Tipy, triky a návody na online hry: Grepolis, Travian, Divoké kmene, Divoké kmeny, Tanoth, Bitefight, Gladiatus, Ikariam, Katsuro cesta cti, vládca osudu, Battleknight, The west, Gun west, Travians a Ogame.

Načítání trvalo 0.2926 sekund.