+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aneta Langerová

Klíčová slova: Aneta langerová,rock,,superstar

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2009

Popis: Fanklub první České superstar, zlaté slavice a hlavně nepřehlédnutelné zpěvačky Anety Langerové. Hledáte-li informace o její diskografii, životopis, texty jednotlivých písní či videoklipy, zavítejte k nám.

Web: anetalangerova.hu.cz/

Další související informace

Kurzy Stávková Tipovanie

sázkování,tipování,sázková kancelář,online, sport, – BWIN je svetovou jednotkou v online gamingu.Zažijete vzrušující zábavu so všeckým co Vás onlnine baví:úchvatní sportovní sázky a neskutočný pocit live budete tak blízko sportu jak nikde jinde.Každej den na Vás čeká až 30.000 napínavých sázek.

Bergamons - hudební skupi

rock, pop, hudba, kapela, hudební, skupina, muzika – Zábavová kapela Bergamons hraje rock a pop music, okrajově i jiné žánry, od českých i zahraničních autorů, hity od 70. let po současnost. Pro poslech i k tanci, vše 100%-ně živě. Hudba na taneční zábavy, společenské a firemní večery, plesy a další.

Vytvořte si vlastní potis

trička, trika, potisk, foto, dárky, – Vytvořte si vlastní design potisku na oblečení nebo dárkové předměty! Nebo si na Vámi zvolený předmět nechte natisknout vlastní fotografii a překvapte někoho blízkého tímto osobním dárkem. Jste členem sportovního či jiného klubu a chcete si vytvořit vlastní dresy? Potřebujete originální trička na maturák? Tak jste na správném místě!

Načítání trvalo 0.1337 sekund.