+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti

Klíčová slova: Angličtina pro děti

E-mail: skola-you-me@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Soukromá školka You & Me nabízíme vzdělávací programy pro děti již od 3 měsíců, které rozvíjejí tvořivost, myšlení, komunikaci, samostatnost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupráce a touhu po poznání. Uvědomujeme si, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobnosti klíčový a proto přistupujeme ke každému dítěti jako k jedinečné bytosti, která má svůj vlastní způsob a tempo při objevování světa a rozvíjení svého vnitřního potenciálu.

Web: www.you-me.cz

Další související informace

Angličtina

Angličtina pro začátečníky – Angličtina pro začátečníky .cz vám přináší informace o výuce angličtiny a o tom jak se začít učit anglicky. Angličtina pro začátečníky není noc jednoduchého, je potřeba abyste se anglicky začali učit správně a netáhli se s vámi začátečnické chyby.

englishshop

anglické knihy, peppa pig, angličtina pro děti – Prodej a dovoz anglický knihy a DVD v angličtině se specializací na knihy prasátko Pepina, mašinka Tomáš nabo Bořek stavitel. Vhodný doplněk při výuce angličtiny u dětí. Poštovné od 37 Kč. Detailní náhledy knih usnadňující výběr.

Narozeninová párty - nar

narozeniny pro děti , narozeninová oslava, zába – Zabýváme se zábavou na narozeninách, svatbách, firemních akcích, plesech, karnevalech, dětských dnech. Silvestr, halloween, Velikonoce, Vánoce ... a jiné společenské akce a večírky. Zabýváme se zábavou na narozeninách, svatbách, firemních akcích, plesech, karnevalech, dětských dnech. Silvestr, halloween, Velikonoce, Vánoce ... a jiné společenské akce a večírky.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.