+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti

Klíčová slova: Angličtina pro děti

E-mail: skola-you-me@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Soukromá školka You & Me nabízíme vzdělávací programy pro děti již od 3 měsíců, které rozvíjejí tvořivost, myšlení, komunikaci, samostatnost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupráce a touhu po poznání. Uvědomujeme si, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobnosti klíčový a proto přistupujeme ke každému dítěti jako k jedinečné bytosti, která má svůj vlastní způsob a tempo při objevování světa a rozvíjení svého vnitřního potenciálu.

Web: www.you-me.cz

Další související informace

Dárky pro muže

dárky pro muže, dárek pro muže, vánoční dárky – Jak vybírat nejvhodnější dárek pro Vašeho manžela, přítele, kamaráda, tátu. Tipy na dárky pro muže, vánoční dárky. Dárková centrála. dárky pro muže, dárek pro muže, vánoční dárky, tipy na dárky, dárková centrála

Výrobce stavebnic a hrače

houpačky pro děti cheva, dětská houpačka, cheva pl – Stavebnice Cheva a hračky Cheva pro děti. Výrobce plastových hraček. Plastové hračky do písku, houpačky, stolní hry a stavebnice Cheva. Velmi velký výběr.Stavebnice Cheva a hračky Cheva pro děti. Výrobce plastových hraček.

Dětské mikny

dětská mikina, mikina pro děti – Dětská mikina musí vaše malé princezny či loupežníky na první pohled zaujmout. Ať se jedná o barvy, zajímavou výšivku nebo potisk, mikina je součást oblečení.Dětská mikina musí vaše malé princezny či loupežníky na první pohled zaujmout. Ať se jedná o barvy, zajímavou výšivku nebo potisk, mikina je součást oblečení, které děti nosí v chladnějších dnech po celý den.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.