+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti

Klíčová slova: Angličtina pro děti

E-mail: skola-you-me@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Soukromá školka You & Me nabízíme vzdělávací programy pro děti již od 3 měsíců, které rozvíjejí tvořivost, myšlení, komunikaci, samostatnost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupráce a touhu po poznání. Uvědomujeme si, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobnosti klíčový a proto přistupujeme ke každému dítěti jako k jedinečné bytosti, která má svůj vlastní způsob a tempo při objevování světa a rozvíjení svého vnitřního potenciálu.

Web: www.you-me.cz

Další související informace

Didaktické pomůcky a hračky - Amosek

didaktické pomůcky, hry, hračky, pro děti, – Amosek se zabývá prodejem didaktických pomůcek a hraček. Především učebních systémů Logico Piccolo, Logico Primo, MiniLÜK, dřevěných hraček a logopedických pomůcek.

Angličtina pro firmy

angličtina pro firmy, firemní angličtina, firemní – Nabízí podrobné informace potřebné ke správné volbě poskytovatele výuky angličtiny ve firmách. Přehledně vysvětluje jednotlivé druhy výuky (všeobecná angličtina, obchodní angličtina, anglická konverzace, jazykový audit) a radí, jak správně vybrat jazykovou školu.

Pipík.cz

Blue Nose Friends, Me to You, Anglictina pro deti – Pipík.cz nabízí značkové zboží dovážené z Velké Británie. Zaměřujeme se na kvalitní anglické knížky a DVD pro děti, anglické knížky plné obrázků a zajímavých přiběhů. Dále nabízíme značkové zboží a plyšové hračky od Blue Nose Friends a Me To You a jejich sortiment jako jsou hrníčky, papuče, rámečky na fotky, deky a polštáře.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.