+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti

Klíčová slova: Angličtina pro děti

E-mail: skola-you-me@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Soukromá školka You & Me nabízíme vzdělávací programy pro děti již od 3 měsíců, které rozvíjejí tvořivost, myšlení, komunikaci, samostatnost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupráce a touhu po poznání. Uvědomujeme si, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobnosti klíčový a proto přistupujeme ke každému dítěti jako k jedinečné bytosti, která má svůj vlastní způsob a tempo při objevování světa a rozvíjení svého vnitřního potenciálu.

Web: www.you-me.cz

Další související informace

Super-pneu.cz

on-line prodej pneumatik pro osobní, van, offroad – Super-pneu.cz - prodej pneumatik pro osobní, nákladní, van, offroad automobily a zemědělské stroje a zařízení. On-line katalog pneumatik za nejlepší ceny.Velké akce a slevy.Jsme autorizovaným servisem Barum Continental. Používáme aktuální ceníky, nepoužíváme taktiky konkurence.Ceny a slevy jsou kalkulovány dle platných aktuálních cen daných výrobcem.

Trička s potiskem

Prodáváme trička s potiskem pro děti i dospělé. Mó – Prodáváme trička s potiskem pro děti i dospělé. Módní doplňky - bižuterie šperky, kabelky, tašky, peněženky, šály, šátky. Bytové doplňky - polštářky, obrazy, samolepicí a ostatní dekorace, dekorativní ozdobné knoflíky.

Úrazové pojištění pro dět

nejlepší úrazové pojištění pro děti – Nejlepší úrazové pojištění pro děti přináší zajištění pro případ nepředvýdaných okolností. Jsou zde články jak se v bance chová průměrný Čech a jak milionář, pražská zoo připravuje projekt toulavý autobus pro kamerunské děti, kvůli Bruselu českým ženám výrazně podraží pojistky aj.

Načítání trvalo 2.1415 sekund.