+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anime překlady

Klíčová slova: anime, titulky, překlad

E-mail: tsujigiri@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Anime si v poslední době získalo velkou přízeň především u mladších diváků. Japonsko je světový gigant ve vydávání animovaných filmů a za rok vychrlí stovky, né-li tisíce nových dílů. Nicméně v Čechách je licencováno velice málo anime a oficiálně přeložených anime je z celkového množství jen velice malé procento. Proto vzniká mnoho fansubů (skupin fanouškovských překladatelů), které překládají nová anime, která v Čechách nejsou jinak dostupná. Mezi takové se řadí i naše skupina. Na našich stánkách publikujeme zdarma naše překlady.

Web: loose-firework.wz.cz/

Další související informace

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Načítání trvalo 0.2369 sekund.