+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anime překlady

Klíčová slova: anime, titulky, překlad

E-mail: tsujigiri@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Anime si v poslední době získalo velkou přízeň především u mladších diváků. Japonsko je světový gigant ve vydávání animovaných filmů a za rok vychrlí stovky, né-li tisíce nových dílů. Nicméně v Čechách je licencováno velice málo anime a oficiálně přeložených anime je z celkového množství jen velice malé procento. Proto vzniká mnoho fansubů (skupin fanouškovských překladatelů), které překládají nová anime, která v Čechách nejsou jinak dostupná. Mezi takové se řadí i naše skupina. Na našich stánkách publikujeme zdarma naše překlady.

Web: loose-firework.wz.cz/

Další související informace

Roxy oblečení

Roxy oblečení, Roxy batohy, Roxy hodinky – Všechny dostupné informace ohledně nových kolekcí od značky Roxy. Skvělé Roxy oblečení a doplňky, které naleznete na našich stránkách! Pojďte si s námi prohlédnou nejnovější kolekce značky Roxy!

Sexprivát Brno Liliana

sexprivat,sex brno – Sympatická dlouhovláska Vás zve na příjemný relax v diskrétním prostředí s dobrým parkováním.Klasika,orál,autoerotika,mazlení,erotická masaáž,,foot hrátky,můžeme se domluvit i na celé noci.Vše pouze s ochranou.

Načítání trvalo 0.0732 sekund.