+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anime překlady

Klíčová slova: anime, titulky, překlad

E-mail: tsujigiri@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Anime si v poslední době získalo velkou přízeň především u mladších diváků. Japonsko je světový gigant ve vydávání animovaných filmů a za rok vychrlí stovky, né-li tisíce nových dílů. Nicméně v Čechách je licencováno velice málo anime a oficiálně přeložených anime je z celkového množství jen velice malé procento. Proto vzniká mnoho fansubů (skupin fanouškovských překladatelů), které překládají nová anime, která v Čechách nejsou jinak dostupná. Mezi takové se řadí i naše skupina. Na našich stánkách publikujeme zdarma naše překlady.

Web: loose-firework.wz.cz/

Další související informace

Naruto, Bleach, DeathNote

naruto,shippuuden,anime,bleach,death note,pokemon – Kage.cz: Vše o anime a manze Naruto & Naruto Shippuuden, Bleach, Death Note, Fullmetal Alchemist, Pokémon a dalších anime. Také Naruto online/download & Naruto Shippuuden online/download, Bleach online/download, Death note online/download a mnohem více.

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Načítání trvalo 0.0680 sekund.