+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anketa Kapely ČR a SR

Klíčová slova: kapely, hlasování, anketa

E-mail: info@hlasovani.net

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2010

Popis: Hlasování na téma kapely a hudební skupiny ČR a SR. Návštěvníci stránek mohou hlasovat kladně i záporně pro své oblíbené hudební skupiny. Dále je zde možnost přidat po registraci uživatele vlastní kapelu.

Web: kapely.hlasovani.net

Další související informace

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Hry pro dva

hry pro dva,hráče,pro více hráčů,multiplayer – Na serveru Hry-pro-dva.net naleznete řadu her, které je možné hrát ve dvou hráčích na jednom počítači. Hrejte hry na Hry-pro-dva.net a určitě zjistíte že hrát ve dvou je mnohem zábavnější než jen proti počítači.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.