+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ano, šéfe!

Klíčová slova: Ano šéfe,Zdeněk Pohlreich,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: Vydejte se na exkurzi do zákulisí české gastronomie v doprovodu šéfkuchaře café imperial Zdeňka Pohlreicha. Kdo si vyslouží ocenění pořadu ano šéfe a kdo naopak naprosto propadne můžete sledovat i online.

Web: anosefe.neprepinej.cz

Další související informace

Česko na talíří online

česko na talíři,recepty,online,prima,ke shlédnutí – Česká kuchyně se neprávem poslední dobou dostala do pozadí zájmu, s čímž se něco pokusí udělat Jaroslav Sapík. Ten nám v jednotlivých regionech představí to nejlepší ze staročeské kuchyně, přičemž příležitost se podělit o svůj recept dostanou i přítomní diváci.

Hlas ČeskoSlovenska online

hlas česko slovenska,nova,online,ke shlédnutí – Čtveřice koučů v podání Michala Davida, Pepy Vojtka, Dary Rolins a rappera Rytmuse se pouští do hledání nadějných svěřenců. Ty si volí na základě jediného podmětu, hlasu. Celou reality show nás provede dvojice Leoš Mareš a Tina.

Skečbar online

skečbar,prima,online,ke shlédnutí – Zdeněk Izer se vrací na televizní obrazovky a sním i pořádná várka skečů a humorných scének. Staňte se i vy štamgasty jeho skečbaru, kde není o zábavu nikdy nouzi. Nezapomenutelných scének s VIP hosty si můžete přehrát i online v archivu.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.