+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ano,šéfe

Klíčová slova: Ano,šéfe,pořad,televize,Prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2009

Popis: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich nás v pořadu Ano, šéfe provede zákulisím jejich chodu a pokusí se změnit způsob myšlení jejich provozovatelů. i díky nevybíravému slovníku moderátora se s pořadu stal hit televize Prima, Ano šéfe musíte prostě vidět, aby jste poznali jeho kouzlo.

Web: anosefe.hustej.net/

Další související informace

Topstar magazín

bulvár,topstar,magazín,televize,Prima,online – Nechte se každou středu pozvat Mahulenou Bočanovou do míst, kam se běžný smrtelník nedostane, do soukromí slavných celebrit v pořadu televize Prima TopStar magazín. Prošvihli jste-li vysílací čas nezoufejte a využijte možnost jejich online shlédnutí.

Receptář prima nápadů

receptář prima nápadů,přemek,pořad,prima – Přemek Podlaha nám týden co týden přináší dálší várku tipů a triků pro dům, byt či zahradu. Ať jste domácí kutil či profesionál najdete si v receptáři to své. Přijďte se podívat online i na naěe stránky.

Rande naslepo

rande naslepo,prima,online,ke shlédnutí – Možností na seznámení máme celou řadu, avšak jen jedna nabízí tolik zábavy jako přihlášení do rande naslepo. Moderátor a komik Miloš Knor soutěžící vůbec nešetří a rozhodně jim nehodlá dát nic zadarmo.

Načítání trvalo 0.3257 sekund.