+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ano,šéfe

Klíčová slova: Ano,šéfe,pořad,televize,Prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2009

Popis: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich nás v pořadu Ano, šéfe provede zákulisím jejich chodu a pokusí se změnit způsob myšlení jejich provozovatelů. i díky nevybíravému slovníku moderátora se s pořadu stal hit televize Prima, Ano šéfe musíte prostě vidět, aby jste poznali jeho kouzlo.

Web: anosefe.hustej.net/

Další související informace

Jak se staví sen

reality show,televize,Prima,online – Reality show plná nápadů pro přeměnu i vašeho příbytku. Nechte se inspirovat profesionálními designéry, kteří plní zázraky přes víkend. A to bez ohledu zda vlastníte velký dům, byt či pouhou garsonku.

Jste to co jíte

hubnutí,dieta,pořad,prima,jste to co jíte – Do boje se svojí nadváhou se pouštějí s vervou před televizními kamerami a dohledem odborníku na slovo vzatými doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. Sledujte i vy zaručené diety, které vám přinesou trvalý kýžený efekt.

Bubo Bubo online

bubo bubo,Bob Klepl,prima,online,ke shlédnutí – S Bobem Kleplem se přeneseme v čase do dob, kdy byli vědomostní soutěže příjemným zpestřením večera. Bubu Bubo, tak jako jeho vzor šest ran do klobouku přináší humorné zápolení slavných v hádání neobvyklých slovních výrazů.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.