+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ano,šéfe

Klíčová slova: Ano,šéfe,pořad,televize,Prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2009

Popis: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich nás v pořadu Ano, šéfe provede zákulisím jejich chodu a pokusí se změnit způsob myšlení jejich provozovatelů. i díky nevybíravému slovníku moderátora se s pořadu stal hit televize Prima, Ano šéfe musíte prostě vidět, aby jste poznali jeho kouzlo.

Web: anosefe.hustej.net/

Další související informace

Ano, šéfe!

ano,sefe,pořad,televize,prima – Stránky věnované výtečnému pořadu o gastronomii v čechách moderovanému Zdeňkem Pohlreichem, jehož zásluhou se z něho stal jarní hit televize Prima. Proto neváhejte a staňte se svědky nevybíravé kritiky pohostinstvý v pořadu ano,šéfe!

Jak se staví sen, poslední díl

jak se staví sen,poslední díl,prima,online – Pod taktovkou Pavla Cejnara se dvojice profesionálních designérů pouští do rekonstrukce obydlí diváků. Představují tak spoustu zajímavých nápadů a inspirací k přestavbě i našich domovů, jenž lze sledovat i online.

Seriál zázraky života online

zázraky života,prima,online,ke shlédnutí – V centru asistované reprodukce Život svádějí jeho lékaři každodenní bitvu s nepřízní osudu a dávají bezdětným párům naději na potomka. Souběžně si ale prožívají vlastní strasti života plné vyhrocených konfliktů i lásek.

Načítání trvalo 0.0908 sekund.