+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antistres

Klíčová slova: vtipy videa texty

E-mail: antistres@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2009

Popis: Vtípky, videa, texty a obrázky pro pobavení a relaxaci když Vás naštve šéf, nebo podřízení, když Vás už nebaví škola, nebo když se prostě jenom momentálně cítíte pod psa. Odpočiňte si od denního stresu.

Web: antistres.webnode.cz/

Další související informace

Vtipy pro každého

vtip , vtipy , fórky – iVTiP.cz se odlišuje od ostatních webů hlavně tím, že zobrazuje pouze slušné vtipy!!! Vtipy jsou tříděny do kategorií a vtipy lze i vyhledávat pomocí zadaného textu. Každý vtip lze zaslat e-mailem kolegům, známým, příbuzným... Každý čtenář má možnost vkládat nové vtipy do databáze. Vtip nejdříve zkontrolujeme a po schválení ho uveřejníme ve zvolené kategorie. Na nové vtipy Vás může upozorňovat RSS kanál. Vtipy lze pomocí jednoduchého html kódu vkládat do vlastních internetových stránek (pouze slušné ). Na server se lze i zaregistrovat. Po registraci budete mít aktivní službu - Vtipy e-mailem.

Online videa čeknito.net

video,čeknito,stream,online videa – Videoportál se streamovanými videi z vekých videoportálů a uživatelů. Na portálu je možné založit playlist s oblíbenými videoklipy a sedovat je postupně bez reklam. Přidej se k čeknito.net komunitě teď.

PVC Finder

Software, hledání ilegálních kopií videa – Domovská stránka programu PVC Finder s informacemi o programu a možností zakoupit licenci pro používání programu. PVC Finder je softwarový nástroj, který nabízí unikátní způsob internetového vyhledávání možností výskytu ilegálních kopií video souborů. Program používá službu Google Images. Vstupem programu jsou soubory s obrázky získané ze zdrojového video souboru, které program postupně prochází a odesílá službě Google Images a umožňuje tak automatizaci vyhledávání za použití těchto obrázků. Poté probíhá automatické surfování získanými (od Googlu) internetovými adresami a vyhledávání podezřelého obsahu a odkazů, vyhodnocení podezřelých nálezů z hlediska možnosti výskytu ilegálního obsahu a jejich zobrazení. Program umožňuje nalézt zejména výskyty souborů ve formátu streamovaného flash videa a aktivní odkazy na soubory uložené pomocí některé služby pro sdílení souborů. Je spustitelný pouze v operačních systémech MS Windows.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.