+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquapark Olešná

Klíčová slova: aquapark olešná, letní aquapark, krytý aquapark,

E-mail: seo@abmmorava.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Letní Aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v České republice. Nabízí prostor pro rekreaci a relaxaci občanům města i blízkého okolí. Krytý Aquapark Olešná je součástí jedinečného komplexu Aquaparku Olešná, který je schopen celoročně poskytnou nezapomenutelné zážitky dětem i dospělým. Z mnoha atrakcí můžeme představit divokou řeku, tobogán s videoprojekcí, proudový kanál nebo dětský koutek pro nejmenší.

Web: aquapark-olesna.cz

Další související informace

Aquapark - Aquaparky v ČR

aquapark, aquapark praha, aquapark čestlice – Aquapark je vodní zábavní park. Aquapark se skládá z bazénu a přídavných zařízení jako například tobogán, divoká řeka, gejzíry, vodotrysky a další atrakce. První aquapark postavený v České republice je v Liberci v zábavním centru Babylon. Na území hlavního města Prahy a okolí byl zase první vlaštovkou aquapark Barrandov. V současné době se v těsné blízkosti Prahy nachází i největší středoevropský Aquapark Praha - Aquapark Čestlice. Aquaparky jsou nejen plaveckým centrem, ale i zábavným a relaxačním. Aquaparky nabízejí tobogány, černé díry, divoké řeky, vířivky, dětské bazény, chrliče vody sauny, páry, solária a další atrakce nejen pro děti.

Aquaparku Tatrala

Tatralandia, aquapark, ubytování, Liptovský Mikulá – Nabízíme ubytování v Aquaparku Tatralandia na Slovensku. Prožijte pohodovou dovolenou plnou zábavy a relaxace Nabízíme ubytování v Aquaparku Tatralandia na Slovensku. Prožijte pohodovou dovolenou plnou zábavy a relaxace

Aquapark

bazén, bazény, koupaliště, aquapark, aquaparky – Chcete se zchladit u vody v parných letních měsících? Koupat.se Vám nabízí přehledný seznam koupališť, bazénů a aquaparků v České republice. Vyberte si v našem katalogu nejbližší bazén nebo koupaliště.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.