+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Archiv pořadů TV Prima

Klíčová slova: archiv, tv, prima, online

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: TV Prima ve spolupráci se stream.cz provozuje videorachiv svých odvysilaných pořadů. Zajisté se vám někdy stalo, že jste se nestihli dostat k televizní obrazovce v době vysilání vašeho oblibeného seriálu (Aféry, Cesty domů, Sběratelé kostí, Velmi křehké vztahy), nebo jiného zábavného pořadu tv prima (Ano, šéfe!, Hledá se táta a máma, Jste to, co jíte, Mladší o pár let, Prostřeno!, Autosalon, Jak se staví sen, Receptář prima nápadů, Show Jana Krause

Web: www.archiv-tv-prima.cz

Další související informace

TennisManager

tenis, hra, online, turnaj, liga, kurt, antuka – Tennismanager je online manažer z prostředí tenisu. Začínáš v malém neslavném klubu který vlastní 7 hráčů. Postupně jich trénuj, posílej na turnaje a získej nové finance pro rozvoj klubu. Budeš schopen klub přivést ke slávě? Dokážeš vyhrát se svými hráči mezinárodný turnaje? Vyzkoušej to. Hra je zdarma.

Counter strike online

counter, strike, online, hra, cheaty, navody – Nová verzia hry counter strike - online bez nutnosti inštalovania. Counter strike môžete hrať priamo v prehliadači, zažite hromadu zábavy s kamarátmi. Nájdite si nových priateľov. Na tejto stránke nájdete tiež zaujímavé informácie a články o hre counter strike + obrázky a videá z tejto hry.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.