+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Archiv pořadů TV Prima

Klíčová slova: archiv, tv, prima, online

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: TV Prima ve spolupráci se stream.cz provozuje videorachiv svých odvysilaných pořadů. Zajisté se vám někdy stalo, že jste se nestihli dostat k televizní obrazovce v době vysilání vašeho oblibeného seriálu (Aféry, Cesty domů, Sběratelé kostí, Velmi křehké vztahy), nebo jiného zábavného pořadu tv prima (Ano, šéfe!, Hledá se táta a máma, Jste to, co jíte, Mladší o pár let, Prostřeno!, Autosalon, Jak se staví sen, Receptář prima nápadů, Show Jana Krause

Web: www.archiv-tv-prima.cz

Další související informace

Pokemon online, pokemon

pokemon, hry, online, jetix, www, cz – Na našem webu si můžete zahrát výborné pokemon hry online, kde si sami ověříte, jak jsou na tom vaše znalosti o pokemonech. Najdete zde také odkaz na sledování online na jetix. Na našem webu si můžete zahrát výborné pokemon hry online, kde si sami ověříte, jak jsou na tom vaše znalosti o pokemonech. Najdete zde také odkaz na sledování online na jetix.

Nové hnízdo

nove, hnizdo, tv, prima, online – Nové hnízdo se snaží pomoci zájemcům o nový byt, dům čí chalupu nalézt přesně tu nemovitost, která bude splňovat veškeré jejich požadavky. Třeba i takové o kterých ani netušili a upozorní je na ně tým specialistů pořadu Nové hnízdo. Ten se skládá z makléřů, designérů a dalších odborníků a jejich rady a postřehy jsou přínosem nejen pro účastníky konkretního dílu pořadu, ale pro každého, kdo jej sleduje.

TennisManager

tenis, hra, online, turnaj, liga, kurt, antuka – Tennismanager je online manažer z prostředí tenisu. Začínáš v malém neslavném klubu který vlastní 7 hráčů. Postupně jich trénuj, posílej na turnaje a získej nové finance pro rozvoj klubu. Budeš schopen klub přivést ke slávě? Dokážeš vyhrát se svými hráči mezinárodný turnaje? Vyzkoušej to. Hra je zdarma.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.