+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aréna národů online

Klíčová slova: aréna národů,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

Web: arenanaroduonline.southeast.cz

Další související informace

Moje místo ke shlédnutí

moje místo,sociální show,online,prima,ke shlédnutí – Sehnat v dnešní době adekvátní zaměstnání není žádná legrace, a pravé proto nasadila prima do svého vysílání sociální reality show moje místo. Mnoho užitečných informací a rad pro osobní růst je možné sledovat i online.

čtyři svatby online

čtyři,4 svatby,online,prima,ke shlédnutí – Je to jejich největší den, přesto se na něj rozhodli pozvat další nevěsty, které jej zkritizují a ohodnotí. Nevěsta s největším počtem získaných bodů pak získá nezapomenutelnou svatební cestu. Navštivte jejich slavný den i vy online.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Načítání trvalo 0.2571 sekund.