+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aréna národů online

Klíčová slova: aréna národů,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

Web: arenanaroduonline.southeast.cz

Další související informace

Aréna národů online

aréna národů,online,prima,ke shlédnutí – V soutěžním pořadu aréna národů nejde ani tak o vítězství, jako o pořádnou porci zábavy v netypických disciplínách. Humorné laděné zápolení osmi národů světa je podrženo povedenými kostýmy a dekoracemi.

Moje místo online

moje místo,prima,online,ke shlédnutí – Sociální reality show moje místo přináší spoustu užitečným rad, pro osobní růst i absolvování pohovorů. Veškeré strasti si prožijeme s šesticí jedinců, pro něž kvůli jejich potížím bylo téměř nemožné se uplatnit na trhu práce.

Top Star magazín online

top star magazín,prima,online,ke shlédnutí – Každou středu nám Top Star nabízí pohled do zákulisí životů slavných a bohatých celebrit. Máme tak možnost sledovat jejich aktuální kauzy, problémy, ale i běžné aspekty jejich dne. To vše samozřejmě i online na internetu.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.