+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aréna národů online

Klíčová slova: aréna národů,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

Web: arenanaroduonline.southeast.cz

Další související informace

Skečbar ke shlédnutí

skečbar,Zdeněk Izer,online,prima,ke shlédnutí – Přijďte na chvíli posedět do baru, kde není nouze o zábavu, vtipné skeče a ke slovu se dostane i nezapomenutelná scénka s hostem. Zdeňka Izera a jeho skečbar si můžete samozřejmě užít i online na internetu.

Trampoty

trampoty,petr Novotný,prima,online,ke shlédnutí – Po několikaleté pauze se na televizní obrazovky vrací Petr Novotný se svým typickým humorem. V trampotách na nás čekají krom jeho nadsazených historek krátké skeče, vtipné scénky a chybět nemohou ani zajímavý hosté.

Bubo Bubo online

bubo bubo,Bob Klepl,prima,online,ke shlédnutí – S Bobem Kleplem se přeneseme v čase do dob, kdy byli vědomostní soutěže příjemným zpestřením večera. Bubu Bubo, tak jako jeho vzor šest ran do klobouku přináší humorné zápolení slavných v hádání neobvyklých slovních výrazů.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.