+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ari Koivunen

Klíčová slova: Ari Koivunen, heavy metal, metal, zpěvák, kapela

E-mail: registrace@klamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Ari Koivunen je heavy metalový zpěvák a finská metalová skupina založená Arim v roce 2007. Slavným se Ari stal díky vítězství v třetí sérii finské pěvecké soutěže Idols v roce 2007. Ve chvíli svého vítězství se rázem stal jednou z nejprodávanějších a nejoblíbenějších postav finské hudení scény.

Web: www.arikoivunen.cz

Další související informace

Chris Brown

Chris Brown, zpěvák, herec, Chris, Brown – Neoficiální stránky zpěváka Chris Browna. Chris Brown je americký herec a zpěvák. Díky výborným tanečním schopnostem bývá Chris přirovnáván ke zpěvákům jako jsou Usher či Michael Jackson.U nás se dozvíte jaké hudební album Chris Brown chystá, kde vystoupí i jaký jeho hudební klip právě vede v žebříčcích sledovanosti.

James Blunt

James Blunt, zpěvák, britský zpěvák – Neoficiální stránka zpěváka Jamese Blunta. James Blunt vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák.U nás se dozvíte jaké hudební album James Blunt chystá, kde vystoupí i jaký jeho hudební klip právě vede v žebříčcích sledovanosti.

Clawed Forehead

housle, violoncello, cello, metal – Classical metalová kapela z Brna, kapela hraje v originálním nástrojovém složení: housle, dvě violoncella, kontrabas, bicí, zpěv. Složení: Tereza Malá - zpěv Gabriela Povrazniková - housle Lukáš Mareček - violoncello Michal Tuček - violoncello, viola da gamba Lenka Barotková - kontrabas Jakub Špiřík - bicí

Načítání trvalo 0.0746 sekund.