+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ari Koivunen

Klíčová slova: Ari Koivunen, heavy metal, metal, zpěvák, kapela

E-mail: registrace@klamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Ari Koivunen je heavy metalový zpěvák a finská metalová skupina založená Arim v roce 2007. Slavným se Ari stal díky vítězství v třetí sérii finské pěvecké soutěže Idols v roce 2007. Ve chvíli svého vítězství se rázem stal jednou z nejprodávanějších a nejoblíbenějších postav finské hudení scény.

Web: www.arikoivunen.cz

Další související informace

Justin Bieber

Justin Bieber, zpěvák, pop, R&B – Justin Bieber je kanadský popový a R&B zpěvák. Na internetu si jeho doma natočených záznamů všiml známý manžer Scooter Braun, který jej okamžitě přijal pod svá křídla. Popularita Justina Biebera v Americe nezná mezí. Díky fanynkám muselo být zrušeno i několik vystoupení z důvodu nebezpečí zranění s ohledem na jejich davové šílenství.

Rocksite.cz Rock a Metal

rock, metal, masters of rock, of rock, metalove – Rock a Metal to je naše srdce. Portál pro všechny příznivce rockové a metalové hudby. Dozvíte se o koncertech a akcích jako je například Masters of rock. Objevíte nové rockové a metalové kapely. Dozvíte se detaily o osobnostech rocku a metalu. Zapojte se do portálu a sledujte novinky z Metalu, Rocku a dalších ostrých hudebních stylů.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.