+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astrologie, věštírna

Klíčová slova: astrologie, věštírna, snář, numerologie, výklad ka

E-mail: info@astrologie-online.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Chcete vědět, kam se Váš život bude ubírat a nechcete nevědomky čekat, volejte věštce. Čeká na Vás tým odborníků s jejichž pomocí můžete zmírnit svoje obavy a strasti. Astrologie online - numerologie, výklad karet, horoskopy.

Web: astrologie-online.cz

Další související informace

Snář a výklad snů

sny, snář, výklad snů, štěstí, smutek, věštkyně – Nechte si vytvořit výklad Vašeho snu. Některé sny předvídají budoucí události a některé znamenají štěstí, jiné smutek. Věštkyně Karin a její snář Vám pomohou porozumět skutečnému významu Vašich snů. Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce?

Výklad snů a snář online

sen, výklad, snů, online, snář, snáře, snění – Online výklad snů a snář online - nechte si vyložit Váš sen podvědomím po přečtení několika řádků na www.vykladsnu.eu - Originální snář online a význam výkladu snů pro psychické zdraví člověka.Webová stránka www.vykladsnu.eu kromě stručného shrnutí historie výkladu snů, fenoménu snu a zpracování výkladu snu, má za cíl vyjma praktických informací o snech a snové práci, vyložit nejčastější snová témata, která pak sami můžete využít v rámci individuálního výkladu konkrétního snu - třebas i online. Pro výklad snů neexistují obecná pravidla - snad vyjma těch pravidel výkladu snů, které dnes můžeme obecně chápat například jako archetypy, které v rámci analytické psychologie popsal Freudův žák, spolupracovník a přítel, její zakladatel, Carl Gustav Jung. Při práci se sny, u objevování výkladu snů, je důležitá znalost osoby, které se sen zdál, jejího dosavadního života a aktuálního somatického i psychického stavu - proto by měl být nejlepší vykladač snu právě ten, komu se sen zdál. Není tomu však pravidlem, neboť při výkladu snu je neméně důležitá nestrannost a kritický pohled - takoví však často nejsme vůči sobě ani v běžném životě. éměř všichni autoři se shodují v názoru, že pro výklad snů je důležité, že se ve snech mohou objevovat zážitky z velmi raného věku, z dětství, i z věku kojeneckého, kterými naše bdělá paměť již nevládne. Někdy se jedná o vzpomínky, zasuté pod vrstvou pozdějších zážitků, o nichž máme jistotu, že se jedná o skutečné ozvěny dětských let, jindy to jsou paměťové útržky jevící se jako cizorodé prvky, a o důkazu jejich pravdivosti se přesvědčíme tím, že nám je někdo starší potvrdí. Ve výkladu snu je tedy třeba brát vpotaz i hledisko dětských zážitků a prožitků, což mohou být vzpomínky přímé, nebo krycí, za jejichž zdánlivou banalitou se skrývá pro nás kdysi něco velmi významného.

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Načítání trvalo 0.3389 sekund.