+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopůjčovna AFV

Klíčová slova: autopůjčovna, půjčovna aut

E-mail: afv@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2008

Popis: Nonstop autopůjčovna vozů Škoda. Nabízíme možnost přistavění před váš dům, letiště, hotel. Vozidla jsou vybavena dálničními známkami i autorádii. Nabízíme možnost půjčení GPS navigace, přistavení náhradního vozidla při dopravní nehodě, dětské autosedačky, stojany na kola. Dbáme o vaši bezpečnost i v zimě a tak máte možnost zimních pneumatik. Našimi zásady jsou serioznost, spolehlivost a spokojenost našich zákazníků.

Web: www.afv.cz

Další související informace

Ag-cars autopůjčovna

autopůjčovna, půjčovna aut, praha, mikrobus, osobn – Autopůjčovna mikrobusů a osobních aut Mercedes Benz a Fiat v Praze. Půjčovna automobilů má výběr z 80 nových a zánovních automobilů, v ceně za půjčení auta je radio s CD, pojištění, dálniční známka, zimní gumy od 31.10 do 30.4.

Půjčovna osobních aut

Půjčovna osobních aut – Pražská autopůjčovna osobních a užitkových vozů. Půjčujeme osobní vozy všech druhů a mnoha značek..Příjemné ceny,příjemné služby.Přistavíme a odvezeme kdekoli po Praze.

Autopůjčovna ExcelentCar

autopůjčovna, půjčovna aut, brno, pronájem aut – SPOLEHLIVÁ A LEVNÁ AUTOPŮJČOVNA V BRNĚ A OKOLÍ. Okamžitě přistavíme auto, minimální administrativa. Půjčujeme vozy značek Audi Mercedes Ford Seat a Škoda. Minibusy, dodávky, limuzíny, auto s řidičem. NON-STOP.

Načítání trvalo 2.3753 sekund.