+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopůjčovna AFV

Klíčová slova: autopůjčovna, půjčovna aut

E-mail: afv@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2008

Popis: Nonstop autopůjčovna vozů Škoda. Nabízíme možnost přistavění před váš dům, letiště, hotel. Vozidla jsou vybavena dálničními známkami i autorádii. Nabízíme možnost půjčení GPS navigace, přistavení náhradního vozidla při dopravní nehodě, dětské autosedačky, stojany na kola. Dbáme o vaši bezpečnost i v zimě a tak máte možnost zimních pneumatik. Našimi zásady jsou serioznost, spolehlivost a spokojenost našich zákazníků.

Web: www.afv.cz

Další související informace

Nejlepší autopůjčovny

autopůjčovna, půjčovna aut – Všechno o autopůjčovnách na jednom místě. Praktické informace o půjčovnách aut a mnoho jiného. Najedete tu i nabídku různých autopujčoven v okolí Prahy a celé České republiky. Navštivte náš web a sami se přesvědčte o nabízencýh službách!

Autopůjčovna KV car Praha

autopůjčovny, autopůjčovna, půjčovna aut, rentcar – Autopůjčovna KV car s.r.o. Praha, nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů značky Škoda. Možnost zapůjčení náhradního automobilu v případě nehody nebo poškození Vašeho vozu po dobu jeho opravy, včetně možnosti úhrady půjčovného pojišťovnou.

Autopůjčovna Praha 9

Autopůjčovna Praha, autopůjčovna, půjčovna aut – Půjčovna dodávek, autopůjčovna osobních vozů poskytuje výhodný pronájem dodávek a užitkových vozů značky Ford, osobní vozy Škoda ( Fabia , Fabia Combi, Octavia a Octavia combi ).

Načítání trvalo 0.0518 sekund.