+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Babicovy dobroty recepty

Klíčová slova: babicovy dobroty,recepty,nova,online

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2011

Popis: Naučte se vařit pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře a světoběžníka Jirky Babici a připravte si každý týden dle jeho originálních receptů nezapomenutelnou večeři. každý týden vám přináší novou várku inspirace s české i světové kuchyně.

Web: babicovydobroty.prostreno.net

Další související informace

Prima prostřeno

prostřeno,prima,recepty,iprima.cz,online – Pět lidí, kteří se poprvé potkali až při natáčení se pouští do organizace zábavy na večer. Nedílnou součástí je kvalitní jídlo a zábava, jíž ostatní ohodnotí v tajném hlasování. Vítězovi posléze připadne odměna ve výši 25000 Kč.

MasterChef online

MasterChef,recepty,online,nova,ke shlédnutí – Amatérští kuchaři se zhošťují výzvy se poprat nejen o titul MasterChef, ale zejména o finanční odměnu a příležitost vydat vlastní kuchařku. Kdo si se záludnými úkoly poradí nejlépe můžeme samozřejmě sledovat i online.

Gympl s (r)učením omezeným online

gympl,online,nova,ke shlédnutí – Nový seriál tv Nova nás zavede do školních chodeb víceletého gymnázia. To se nemá zrovna čím pyšnit, statisticky patří k nejhorším na kraji a právě nadešel čas lámání chleba. Pokud se do konce školního roku nestane zázrak, bude tato škola zrušena.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.