+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bad Company 2

Klíčová slova: battlefield, battlefield 2, bad company 2

E-mail: megahry@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Battlefield: Bad Company 2 je chytlavá FPS akce z dílny firmy EA Digital Illusions CE (DICE). Hra je určena pro platformy Microsoft Windows, XBOX 360 a PlayStation 3. Jde o přímého následovníka hry Battlefield: Bad Company.

Web: badcompany2.cz

Další související informace

Barum Polaris 2

pneu, pneumatiky, barum, polaris 2 – Barum Polaris 2 – zimní pneumatiky s nejlepším poměrem cena výkon, výborné nejen na ledu a sněhu, ale i na mokré vozovce. Vhodné na běžné silnice, ale i do horských oblastí. Cenové dostupné a spolehlivé pneu.

Bytový textil

bytový textil Praha 2, dekorační látky Praha 2 – Bytový textil Praha 2: dekorační a potahové látky, tapety, bytový textil a štuky na zeď, malbu a nástěnné dekorace, vše od předních světových výrobců. Zajišťujeme zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování.

Diablo

diablo 2, diablo, diablo 3, hra diablo, diablo 3 d – Na tejto stránke sa dozviete všetky zaujímavosti o hre Diablo 2. Diablo je kultová hra ktorá si po celom svete získala enormné množstvo fanúšikov a celý svet v napätí očakáva vydanie ďalšieho dielu Diablo.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.