+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bad Company 2

Klíčová slova: battlefield, battlefield 2, bad company 2

E-mail: megahry@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Battlefield: Bad Company 2 je chytlavá FPS akce z dílny firmy EA Digital Illusions CE (DICE). Hra je určena pro platformy Microsoft Windows, XBOX 360 a PlayStation 3. Jde o přímého následovníka hry Battlefield: Bad Company.

Web: badcompany2.cz

Další související informace

Ghostbusters fan stránka

Ghostbusters, Ghostbusters 2, příběh, Krotitelé du – Hra Ghostbusters: The Video Game bere inspiraci z filmové předlohy Krotitelé duchů. První česká fan stránka je základnou duchařské party, které se můžete účastnit i vy. Neváhejte a navštivte naši fan stránku.

restaurace praha 2

Denní menu, Restaurace praha 2, pizza praha, rozv – vítejte v restauraci na praze 2, nabízíme pizzu a denní menu, rozvoz jídel a zajištění oslav.Nabízíme také rozvoz jídel a zajištění oslav v Praze. Dle Vašeho přání rádi připravíme Vámi sestavené menu i nápoje.

Restaurant Praha 2

Restaurant Praha 2 – Restaurant Praha 2: znovu otevřená restaurace. Restaurace je založená na tradici, přátelská až rodinná atmosféra s kvalitním servisem a hlavně osobním přístupem ke každému z Vás. Menu provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých.

Načítání trvalo 3.1252 sekund.