+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

badoo seznamka

Klíčová slova: badoo, seznamka

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Badoo je sociální síť, která svým členům umožňuje poznávat a seznamovat se s novými lidi a spojit se s jejich přáteli. A to je filozofie, kterou se líší od ostatních sociálních sítí jako je facebook, netlog a podobné.

Web: www.badoo-seznamka.cz

Další související informace

Horoskopy na HOROSKOP.cz

horoskopy, horoskop, seznamka, denní horoskopy – HOROSKOP.cz je zábavní astrologický server, přinášející denní horoskopy, články a zajímavosti, týdenní čínské horoskopy, měsíční horoskopy a horoskop na aktuální rok. Horoskop.cz

Angel4soul.com

seznámení, rande, seznamka, partner, láska, dovole – Mezinárodní internetová seznamka. Partner pro život, Partner na cesty, doprovod na pracovní cesty, seznamovací dovolená, rychlý rande. Mezinárodní internetová seznamka. Partner pro život, Partner na cesty, doprovod na pracovní cesty, seznamovací dovolená, rychlý rande.

Namlouvání.cz

osobní, seznamka, speed dating, rychlé, rande – Jsme osobní seznamka Namlouvání.cz. Pořádáme seznamovací večery založené na léty osvědčeném a úspěšném principu seznamování nazvaném speed dating nebo-li rychlé rande. Naším cílem je pomoci Vám se seznámit co možná nejpříjemnější, rychlou a diskrétní cestou.

Načítání trvalo 0.2126 sekund.