+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barmanský kurz

Klíčová slova: barmanský kurz

E-mail: zlatarybkacz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Barmanský kurz – na našich stránkách se dozvíte, jak probíhá barmanský kurz a co vše se v něm naučíte. Zjistíte, kde si můžete barmanský kurz objednat a kde bude probíhat. Kolik vás může barmanský kurz stát.

Web: www.barmanskykurz.info

Další související informace

Kurz účetnictví Praha

Kurz účetnictví Praha – Po absolvování našeho kurzu účetnictví se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Otevíráme jen malé skupiny, aby se lektoři mohli individuálně každému věnovat. Klademe velký důraz na procvičování.

Kurz Marketing

kurz marketingu, dobrý marketing, marketingové – Marketingu je všude plno. Všechno je marketing. Když nepropagujete, tak nemůžete vydělávat. Video kurz oblíbeného marketéra vám pomůže se všemi základními problémy marketingu a určitě vás bude bavit!

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.