+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barmanský kurz

Klíčová slova: barmanský kurz

E-mail: zlatarybkacz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Barmanský kurz – na našich stránkách se dozvíte, jak probíhá barmanský kurz a co vše se v něm naučíte. Zjistíte, kde si můžete barmanský kurz objednat a kde bude probíhat. Kolik vás může barmanský kurz stát.

Web: www.barmanskykurz.info

Další související informace

Chefparade - Škola vaření

kurz vaření škola vaření gastro – Kurzy vaření: prožijte příjemný a zábavný večer - naučte se základy z české nebo z exotických kuchyní. Doporučujeme všem, pro které je vaření práce, koníček i úplným začátečníkům. Firemní teambuildingové akce: Přijďte stmelit Váš pracovní kolektiv a dobře pobavit při přípravě exotických pokrmů. Poznejte své kolegy v situacích, ve kterých je neznáte.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Kurz zdravé kuchyně

kurz zdravé kuchyně, kuchařka do domu,zdravé jídla – Vaše Kuchařka neboli Kurz vaření je služba přímo do domu, kde se naučíte vařit zdravé pokrmy. Vegetariánský kurz je určen ženám, které touží objevit zdravý životní styl. Naučte se vařit lahodné pokrmy, jejich příprava je opravdu jednoduchá.

Načítání trvalo 0.0922 sekund.