+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bergamons - hudební skupi

Klíčová slova: rock, pop, hudba, kapela, hudební, skupina, muzika

E-mail: bergamons@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: Zábavová kapela Bergamons hraje rock a pop music, okrajově i jiné žánry, od českých i zahraničních autorů, hity od 70. let po současnost. Pro poslech i k tanci, vše 100%-ně živě. Hudba na taneční zábavy, společenské a firemní večery, plesy a další.

Web: bergamons.wz.cz/

Další související informace

Ochutney.cz

videa, foto, muzika, mobil, hudba, fotky, klipy – Komunitní portál, který tu ještě nebyl. Sdílej, nahrávej, nebo jen sleduj a bav se. Natoč video, přidej hudbu, namixuj efekty a vysílej do světa! To je život v přímém přenosu! Navíc extra bonusy a exkluzivní materiály, které jinde neuvidíš.

MUSIC MP6 BAND

MP6 band, hudba, kapela – Nabízíme hudební produkci na Vaší svatbu, oslavu, firemní večírek, ples či zábavu. Hrajeme všechny rytmy, taneční, lidové, pop, country a písničky dle Vašeho přání. Rádi přispějeme k příjemné atmosféře na Vaší akci.

Párnické rockobranie

rock, festival, hudba, koncert, rockobranie, – Párnickô rockobraňá je hudobný festival rockovej muziky. Festival vznikol ako potreba zviditeľnenia amatérskych kapiel zo Slovenska a Česka. Na stránke podujatia sa dozviete informácie o podujatí, program a históriu.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.