+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bidmax - aukce na maximum

Klíčová slova: aukce,dražba,bidmax,přihazování na zboží

E-mail: registrace@bidmax.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: BidMax.cz je nová aukce na maximum. Zaregistrujte se i vy a vyhrajte na BidMax.cz ještě dnes zbrusu nové zboží, zážitky a elektroniku za neuvěřitelné ceny.

Web: www.bidmax.cz









Další související informace

Online adrenalinové aukce

aukce, aubid, příhoz, platba, zdarma, sleva, lcd – Chceš ušetřit? Navštiv www.aubid.cz a nakupuj veškeré zboží nejlevněji v okolí! Adrenalinové aukce na tebe čekají. Registrace je zdarma a přidej se k nám! Staň se fanouškem Aubid.cz také na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/wwwaubidcz/255760820650?ref=nf

Hravé aukce

aukce, aukční síň, přihazování, elektronika – Aukční síň, kde máte možnost získat velmi levně nejen nejnovější elektroniku. Týdně na Vás navíc čeká aukce o cenu v hodnotě desetitisíců, jako například herní notebook, LCD televizor či počítačová sestava.

Klub knihomolů

knihy, literatura, novinky, recenze,aukce,soutěže – Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Rádi bychom se zaměřili především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu. Hodláme vám také předložit rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih. Dále tu najdete reportáže ze křtů a besed a pravidelné týdenní pozvánky na vybrané akce. Tento web by také měl sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Rádi bychom vás informovali o různých akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami budou k nalezení např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Chceme vás informovat také o literárních soutěžích. Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, připravujeme pro vás soutěže. Cenami budou pochopitelně především knihy. Knižní novinky můžete kromě soutěží získat také v aukcích. Knihu, která vás zaujme, si vydražíte za cenu, která pro vás bude přijatelná.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.