+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog pro holky

Klíčová slova: celebrity, hudba, videa, krása, hubnutí

E-mail: adkass@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2012

Popis: Justin Bieber Selena Gomez Ne moc slavní (ale super) herci (apod.) Disney channel Tipy (filmy, knížky, seriály..) Beauty Rady pro krásu Cvičení a hubnutí Free-time Rozvrhy hodin, placky.. Cestování, tipy na výlety Hry zahrajte si! Jak na blog Vtipy Vyrábění Testíky Tipy na filmy Aktuálně Blbiny Jiné Moje recepty Svátky a důležité dny Myworld Moje tvorba (písničky, obrázky..) Moje názory Audio Písničky+ texty Krátké parody-pohádky Na stojáka Akordy a noty Superstar 2011- Michal Šeps

Web: www.perfectgirl.blogerka.cz

Další související informace

XBand.cz - žijeme hudbou

magazín, hudba, hudební magazín, hudební skupiny, – XBand je hudební magazín přinášející novinky ze světa populární hudby. Přinášíme pravidelné přehledy koncertů, informace o zpěvácích, zpěvačkách i hudebních skupinách. U nás se dozvíte jaké hudební album kdo chystá, kdo kde vystoupí i jaký hudební klip právě válcuje v žebříčcích ostatní.

Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S2, recenze, hry, videa – Webovky o mobilním telefonu Samsung Galaxy S2. Recenze telefonu, tapety, schémata, hry, fotky telefonu a spoustu zajímavých informací nejen pro budoucí majitele tohoto telefonu. Navštivte stránky nejprodávanějšího telefonu roku 2011.

Vtipná videa

zábava, videa, vtipné reklamy, videoklipy, parodie – Pravidelně aktualizovaná sbírka legračních videí z celého světa. V nabídce jsou vtipné reklamy, parodie, scénky, skeče a další srandičky, u kterých se dobře pobavíte at už sami nebo se svými přáteli.

Načítání trvalo 0.2845 sekund.