+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog Rekordy Na Videu

Klíčová slova: Rekord, Guiness, video, zábava, humor

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2010

Popis: Zápis v Guinessově knize rekordů - co všechno jsou lidé schopni pro to udělat? Na blogu Rekordy.name se přesvědčíte, že to rozhodně není málo, často je riziko smrtelné.

Web: rekordy.name

Další související informace

On-line pohádky pro nejme

Rákosníček, Prasátko pepina, Mašinka Tomáš, video – Web zaměřený pro malé děti a nejmladší návštěvníky internetu. Jsou zde videa dětských filmů, večerníčků a pohádek. Vše je zcela zdarma. Děti zde najdou pohádky, večerníčky a seriály jako jsou: Rákosníček, Prasátko pepina, Mašinka Tomáš, Pohádky o mašinkách, A JE TO, O makové panence, Krkonošské pohádky, Káťa a Škubánek, Chaloupka na vršku, Bolek a Lolek, Červený traktůrek, Tip a Tap, Bob a bobek a další

Vtipy

vtipy, vtípky, ftípky, srandičky, humor, kameňáky – Anekdoty, hádanky a odpovědi, perličky. Sbírka obsahuje velké množství vtipů na různá populární témata, jako jsou vtipy o blondýnkách, o cikánech, o Pepíkovi, o škole, o Chucku Norrisovi, o mužích, o sexu, o policajtech nebo o zvířatech.

Sovička Sonička

dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava, – Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Načítání trvalo 0.1728 sekund.