+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog Rekordy Na Videu

Klíčová slova: Rekord, Guiness, video, zábava, humor

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2010

Popis: Zápis v Guinessově knize rekordů - co všechno jsou lidé schopni pro to udělat? Na blogu Rekordy.name se přesvědčíte, že to rozhodně není málo, často je riziko smrtelné.

Web: rekordy.name

Další související informace

NewGame.cz

hry, on-line, flash, superhry, zábava, logické – První český portál s on-line hrami, který podporuje moderní Microsoft Silverlight, Adobe Falsh i Adobe Shockwave. Denně vám naservírujeme dvě zbruzu nové a zábavné hry, které vás nenechají chladnými, a jistě si užijete mnoho zábavy. Díky propojení s Facebookem a dalšími sociálními sítěmi můžete posílat své oblíbené hry kamarádům. Na své si přijdou všichni od fanoušků akčních stříleček, logických her co protrénují váš mozek, přes sportovní fanoušky a milovníky rychlých kol, až po ty nejmenší děti.

Vtipy

vtipy, vtípky, ftípky, srandičky, humor, kameňáky – Anekdoty, hádanky a odpovědi, perličky. Sbírka obsahuje velké množství vtipů na různá populární témata, jako jsou vtipy o blondýnkách, o cikánech, o Pepíkovi, o škole, o Chucku Norrisovi, o mužích, o sexu, o policajtech nebo o zvířatech.

IT vtipy

vtipy, it vtipy, zabava – Vtipy roztříděné do tématických kategorií. U nás najdete nejlepší výběr IT vtipů , vtipy o blondýnách, Chucku Norrisovi, policajtech a mnoho dalších. Tak neváhejte a navštivte náš web plných vtipů a zaručujeme že se pobavíte.

Načítání trvalo 0.3407 sekund.