+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bohemia Temperament

Klíčová slova: belgický ovčák,malinois,štěně,štěňata

E-mail: malinoa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2008

Popis: Chovatelská stanice plemene belgický ovčák malinois. Zaměřujeme se na pracovní využití plemene, klademe důraz na zdraví. Fotografie, rodokmeny, prezentace našich malinoisů a odchovů. Nabídka štěňat z pracovních spojení.

Web: www.malinois-temperament.wz.cz

Další související informace

Extra Temperament

belgický ovčák,malinois,groenendael,štěně,štěňata – Stránky věnované plemeni belgický ovčák malinois a groenendael. Věnujeme se výstavám, chovu a výcviku. Na stránkách najdete spoustu informací, videí a fotek. Naše fenky: Woppy v.d. Simmeringer Haide, Brenda v.Heustadlwasser, Baria Fany Eciloten a Bijou Comme un Reve Noir.

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

Himym online

Himym, how i met your mother, online himym cz, – Webové stránky nabízející vše o skvělém seriálu "Jak jsem poznal vaši matku"(How i met your mother)- epizody online, tapety, soundtracky a mnoho dalšího. Vše je naprosto zdarma. Přejeme příjemnou zábavu při sledování tohoto skvělého seriálu.

Načítání trvalo 0.2774 sekund.