+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boonker

Klíčová slova: mp3, rock, punk, kapela, hudba, muzika

E-mail: info@boonker.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2008

Popis: Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely.

Web: www.boonker.cz

Další související informace

Fergie, americká zpěvačka

fergie, stacy, muzika, zpěv, hudba, zpěvačka – Internetová stránka fergie.cz má informativní charakter o celebritě jménem Stacy Ann Ferguson. Na webu naleznete informace z jejího dětství, kariéry a soukromí. Informace budou průběžně aktualizovány a doplněny fotografiemi a multimédii.

Smolaři

Country, kapela, Western, hudební, hudba, skupina – Skupina hrající převážně repertoár z oblasti country&western, bluegrass, ale nebojíme se zabrousit i do oblasti trampské písně či do folku. Hrajeme převážně v okolí Brna, ale jsme schopni, po předchozí domluvě, přijet prakticky kamkoliv kam vede silnice. Nabízíme kvalitní hudbu na různých countrybálech, coutryvečerech ať venku nebo různých sálech, restauracích, klubech při veřejných, soukromých nebo podnikových akcích. Disponujeme velmi kvalitní zvukovou aparaturou. Pro případ technického selhání je aparatura plně zdvojena. Rovněž nabízíme kompletní ozvučení akcí jakéhokoliv druhu.

MUSIC MP6 BAND

MP6 band, hudba, kapela – Nabízíme hudební produkci na Vaší svatbu, oslavu, firemní večírek, ples či zábavu. Hrajeme všechny rytmy, taneční, lidové, pop, country a písničky dle Vašeho přání. Rádi přispějeme k příjemné atmosféře na Vaší akci.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.