+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Braunův sklep

Klíčová slova: jídlo,pivo,míchané nápoje,steak,bar, restaurace

E-mail: info@braunuvsklep.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2010

Popis: Bar-restaurant Braunův sklep, Karlovo nám. 24, Praha 1, vás zve k příjemnému posezní a zábavě s přáteli v historickém sklepení barokního domu, který poskytuje neotřelou atmosféru Prahy. Nabízíme tradiční českou i mezinárodní kuchyni, včetně bohaté nabídky steaků, těstovin, salátů, sendvičů a jiných pochoutek. Točíme Plzeňské piv a náši baristé vám připraví široký sortiment alko i nealko nápojů včetně kávy ILLY a netradičních kávových specialit.

Web: www.braunuvsklep.cz

Další související informace

Jedinečné darčeky

Power balance, Angry Birds plyšáky, TENGA, darčeky – Superdarceky.eu je nový webový eshop, kde môžete nájsť okrem iného náramky Power balance, Angry Birds plyšáky a produkty TENGA.Náš eshop sa zaoberá predajom originálnych produktov pre originálnych ľudí.

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

PopradCafeBarMadamButterf

cafe,bar,poprad,tatry,kaviareň,čokoládovňa,čajovňa – Cafe - Bar Madam Butterfly v meste Poprad príjemné posedenie a kávička, víno, kvitnúci čaj, pravá belgická čokoláda, miešané nápoje, kvalitný alkohol s priateľmi pri free WIFI, alebo rozhovor či stretnutie.

Načítání trvalo 0.2582 sekund.