+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Braunův sklep

Klíčová slova: jídlo,pivo,míchané nápoje,steak,bar, restaurace

E-mail: info@braunuvsklep.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2010

Popis: Bar-restaurant Braunův sklep, Karlovo nám. 24, Praha 1, vás zve k příjemnému posezní a zábavě s přáteli v historickém sklepení barokního domu, který poskytuje neotřelou atmosféru Prahy. Nabízíme tradiční českou i mezinárodní kuchyni, včetně bohaté nabídky steaků, těstovin, salátů, sendvičů a jiných pochoutek. Točíme Plzeňské piv a náši baristé vám připraví široký sortiment alko i nealko nápojů včetně kávy ILLY a netradičních kávových specialit.

Web: www.braunuvsklep.cz

Další související informace

Hradecké pivo Votrok

Pivo, pivo Votrok, hradecké pivo, hradecké pivo – Hradecké pivo Votrok je tradiční královéhradecké pivo, které se vaří v hradeckém pivovaru. Hradecký pivovar vyrábí světlý ležák Votrok. Hradecký Votrok - jedenáctka, která vítězí, je zpátky! Pivo Votrok se vrací a je jako jako kdysi, aspoň tak tvrdí lidé co Votroka svého času vařili. Tradiční technologie vaření, nejlepší suroviny a zrání v ležáckých sklepích dává pivu Votrok jedinečně příjemnou hořkost a dokonale kompaktní pěnu. Královéhradečtí mají opět své pivo. Hradecký Votrok - jedenáctka, která vítězí.

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.