+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Britská kočka - chovatels

Klíčová slova: britská kočka, modrá britská kočka, kočka whiskas

E-mail: info@sanatana.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Věnujeme se chovu britských koček v barvách černá, stříbřitá, mramorovaná a tečkovaná se zelenýma očima (whiskas). Kočky žijí s námi v společne domácnosti a jsou neoddělitenou součástí rodiny. Koťata odchováváme výlučně s průkazem původu.

Web: www.sanatana.cz

Další související informace

Prodáváme veterinární die

veterinární, pes, kočka, klíšťata, odčervení – Prodáváme veterinární diety pro psy a kočky (Hills, Eukanuba, Trovet, Specific, Royal Canin), krmiva, odčervení, odblešení, veterinární přípravky pro oči, uši, zuby, srst. Zasíláme po celé ČR a rozvážíme. Slevy a akce každý měsíc, množstevní slevy.

Chovatelské potřeby

krmivo, pes, kočka, granulovaná krmiva – Zabývá se prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, rybičky a různé zvířata. Nabízíme nejrůznější značky výrobků jako např. Acana, Brit, Canutra, Nutram, K-9, Míca, Proplan. Můžete u nás využít i internetový obchod, kde zajisté ušetříte čas a peníze.

Britská modrá kočka

Britská modrá kočka – Máte slabost pro britské modré kočky a chtěli byste si ji pořídit jako svého domácího mazlíčka? V naší databázi si můžete vybrat z nabídky koťat této nádherné kočky. Máte slabost pro britské modré kočky a chtěli byste si ji pořídit jako svého domácího mazlíčka? V naší databázi si můžete vybrat z nabídky koťat této nádherné kočky.

Načítání trvalo 4.1483 sekund.