+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Britská kočka - chovatels

Klíčová slova: britská kočka, modrá britská kočka, kočka whiskas

E-mail: info@sanatana.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Věnujeme se chovu britských koček v barvách černá, stříbřitá, mramorovaná a tečkovaná se zelenýma očima (whiskas). Kočky žijí s námi v společne domácnosti a jsou neoddělitenou součástí rodiny. Koťata odchováváme výlučně s průkazem původu.

Web: www.sanatana.cz

Další související informace

Chovatelské potřeby

krmivo, pes, kočka, granulovaná krmiva – Zabývá se prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, rybičky a různé zvířata. Nabízíme nejrůznější značky výrobků jako např. Acana, Brit, Canutra, Nutram, K-9, Míca, Proplan. Můžete u nás využít i internetový obchod, kde zajisté ušetříte čas a peníze.

Mazlínek.eu

chovatelské potřeby, pes, kočka, pelíšek – Prodej exkluzivních a designových potřeb pro vaše mazlíčky.Udělejte jim radost! Na našem e-hopu naleznete pelíšky, oblečky, vyhřívané podložky, modní doplňky pro Vaše mazlíčky. Neváhejte a prohlédněte si naší nabídku.

WildCats Svět koček

kočka, koťátko, kocour, cat, kitty, pussycat, péče – WildCats je komplexní informační portál zaměřený na koťátka, kočky a kocoury. Obsahuje kompletní informace a rady z chovatelství, péče, ale i zábavy. Přináší aktuální informace ze sveta koček, novinky , zajímavosti, zprávy, fotky i videa.

Načítání trvalo 0.0975 sekund.