+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Britská kočka - chovatels

Klíčová slova: britská kočka, modrá britská kočka, kočka whiskas

E-mail: info@sanatana.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Věnujeme se chovu britských koček v barvách černá, stříbřitá, mramorovaná a tečkovaná se zelenýma očima (whiskas). Kočky žijí s námi v společne domácnosti a jsou neoddělitenou součástí rodiny. Koťata odchováváme výlučně s průkazem původu.

Web: www.sanatana.cz

Další související informace

zábavné kočičí videa

kočka, kočičí, videa, zábavné, koťě, koťata – zábavné kočičí videa je webová stránka plná vtipných či roztomilých videí, ve kterých jsou hlavními hrdiny naše kamarádky kočky. Kočky jak všichni dobře víte jsou hravé zvířátka a jejich hry bývají velmi často bláznivě srandovní. Pojďte jejich kočičí kousky sledovat s námi na našem webu okockach, kde naleznete řadu kočičích videí které Vám nedovolí odtrhnout oči od monitoru :-)

WildCats Svět koček

kočka, koťátko, kocour, cat, kitty, pussycat, péče – WildCats je komplexní informační portál zaměřený na koťátka, kočky a kocoury. Obsahuje kompletní informace a rady z chovatelství, péče, ale i zábavy. Přináší aktuální informace ze sveta koček, novinky , zajímavosti, zprávy, fotky i videa.

Načítání trvalo 3.5573 sekund.