+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Britská kočka - chovatels

Klíčová slova: britská kočka, modrá britská kočka, kočka whiskas

E-mail: info@sanatana.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Věnujeme se chovu britských koček v barvách černá, stříbřitá, mramorovaná a tečkovaná se zelenýma očima (whiskas). Kočky žijí s námi v společne domácnosti a jsou neoddělitenou součástí rodiny. Koťata odchováváme výlučně s průkazem původu.

Web: www.sanatana.cz

Další související informace

Pejsek a kočička

pes, kočka, chovatelské potřeby, obchod, eshop – On-line prodej chovatelských potřeb pro psy a kočky. Kvalitní krmiva, pamlsky, hračky, pelíšky, oblečky a spousta dalších nezbytností. Poštovné při nákupu nad 1700 korun zdarma, ke každé objednávce dárek.

Kočka a pes

kočka, pes – Internetový portál pro všechny milovníky psů a koček. Na stránkách spousta článků, ručně tříděných katalogů, inzerce, přehledná databáze plemen psů a koček, fórum a spousta dalších užitečností pro chovatele.

WildCats Svět koček

kočka, koťátko, kocour, cat, kitty, pussycat, péče – WildCats je komplexní informační portál zaměřený na koťátka, kočky a kocoury. Obsahuje kompletní informace a rady z chovatelství, péče, ale i zábavy. Přináší aktuální informace ze sveta koček, novinky , zajímavosti, zprávy, fotky i videa.

Načítání trvalo -96.66 sekund.