+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubble shooter

Klíčová slova: Bubble Shooter, Bubble Shooter hra, hra kuličky

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Ve hře Bubble Shooter vystřeluješ barevné kuličky do herního pole a musíš pospojovat vždy alespoň 3 kuličky stejné barvy. Tímto způsobem se postupně vyčistí celé herní pole. Ale pozor. I když si tato hra získala velkou oblíbenost díky svému jednoduchému principu určite pěkně potrápáí tvoje mozkové závity.

Web: www.bubbleshooter-hra.cz

Další související informace

Společenské hry Bonaparte

společenské hry,hry,šachy,vrhcáby,společenská hra – Společenské hry s těmito licencemi: Jak vycvičit draka, Mafia, S Jakubem na rybách, Spongebob, Pat a Mat, Večerníček, Ferda Mravenec, Spejbl a Hurvínek, Krteček a Prehistoric. Dále nabízíme hry, šachy, vrhcáby, společenská hra, bonaparte, mafia, mafián, jak vycvičit draka, s jakubem na rybách, jakub vágner, sponge bob, spongebob, podmořské hraní, pat a mat, pat, mat, pohádkové hraní, večerníček, ferda mravenec, spejbl, hurvínek, krteček, člověče nezlob se, šachy, dáma, mlýn, fantom, slova, prehistoric, ruda, pivrnec, pivrncova putyka, hollywood, hra pro dospělé, leo, hrátky

Go play

golfova hra, fee zdarma, fee za nejlepší cenu, hra – GO PLAY! karta představuje první "přednabitou" kartu, která Vám umožní hrát na celé řadě hřišť ve všech koutech České republiky. Karty jsou standardně vydávány ve variantách pro 5, 10 nebo 15 her a slouží k úhradě hry na 18 jamek.

Mybrute

Mybrute, hra, online hra – Místo kde najdete vše o Mybrute. Informace, návody, obrázky, videa a spoustu dalšího obsahu o této hře najdete jen u nás. Navštivte nás a neprohloupíte. A pro ty co nevědí co je to Mybrute, tak nás navštivte a dozvíte se to.

Načítání trvalo 3.4584 sekund.