+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubble shooter

Klíčová slova: Bubble Shooter, Bubble Shooter hra, hra kuličky

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Ve hře Bubble Shooter vystřeluješ barevné kuličky do herního pole a musíš pospojovat vždy alespoň 3 kuličky stejné barvy. Tímto způsobem se postupně vyčistí celé herní pole. Ale pozor. I když si tato hra získala velkou oblíbenost díky svému jednoduchému principu určite pěkně potrápáí tvoje mozkové závity.

Web: www.bubbleshooter-hra.cz

Další související informace

Hra Friends Maniac na Fac

Aplikace, aplikace zdarma, hra, hra zdarma – Tato hra – Friends Maniac je skvělou aplikací, kterou můžete hrát zadarmo na sociální síti Facebook. Hra Frineds Maniac prověří Vaše přátelství. Tento kvíz můžete hrát zadarmo a hlavně online. Díky hře Friends Maniac lépe poznáte všechny své přátele a ještě si užijete spoustu zábavy!

Římské Impérium

Webová hra, online hra zdarma, starověký Řím – Zamýšlíte se nad svými nejhlubšími tužbami? Nabízí Vám tento svět realizaci Vašich tužeb? S údivem a bez dechu sledujete svět v historickém filmu? Svět, kde hrdost, čest a sláva něco znamenají? Nečekejte už dále a Vaše tužby vnořte do Vašich činů! Ponořte se do strategické hry s týmovým nádechem. Ponořte se do Římského Impéria!

Tetris - online hra

tetris, hra tetris, tetris online, hra, hry, zabav – Tetris je počítačová hra, která neustále rozšiřuje řady svých nadšenců po celém světě. Původní video hru máte možnost zahrát si i online na vašem počítači. Vyzkoušejte její jednoduché ovládání a možnost volby z deseti levelů obtížnosti. Tetris je léty ověřený způsob, jak vyhnat z dne jakýkoliv náznak nudy a navíc, přináší spoustu zábavy.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.