+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubble shooter

Klíčová slova: Bubble Shooter, Bubble Shooter hra, hra kuličky

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Ve hře Bubble Shooter vystřeluješ barevné kuličky do herního pole a musíš pospojovat vždy alespoň 3 kuličky stejné barvy. Tímto způsobem se postupně vyčistí celé herní pole. Ale pozor. I když si tato hra získala velkou oblíbenost díky svému jednoduchému principu určite pěkně potrápáí tvoje mozkové závity.

Web: www.bubbleshooter-hra.cz

Další související informace

Go play

golfova hra, fee zdarma, fee za nejlepší cenu, hra – GO PLAY! karta představuje první "přednabitou" kartu, která Vám umožní hrát na celé řadě hřišť ve všech koutech České republiky. Karty jsou standardně vydávány ve variantách pro 5, 10 nebo 15 her a slouží k úhradě hry na 18 jamek.

Tetris - online hra

tetris, hra tetris, tetris online, hra, hry, zabav – Tetris je počítačová hra, která neustále rozšiřuje řady svých nadšenců po celém světě. Původní video hru máte možnost zahrát si i online na vašem počítači. Vyzkoušejte její jednoduché ovládání a možnost volby z deseti levelů obtížnosti. Tetris je léty ověřený způsob, jak vyhnat z dne jakýkoliv náznak nudy a navíc, přináší spoustu zábavy.

Mybrute

Mybrute, hra, online hra – Místo kde najdete vše o Mybrute. Informace, návody, obrázky, videa a spoustu dalšího obsahu o této hře najdete jen u nás. Navštivte nás a neprohloupíte. A pro ty co nevědí co je to Mybrute, tak nás navštivte a dozvíte se to.

Načítání trvalo 0.0518 sekund.