+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubo bubo ke shlédnutí

Klíčová slova: bubo bubo,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Bob Klepl si zve do studia dvojice známých osobností, aby se vzájemně utkali v hledání významu nepříliš známých slovních výrazů. Následovník oblíbené soutěže šest ran do klobouku právě startuje na obrazovce tv prima.

Web: bubobubo.neprepinej.cz/

Další související informace

Hotel Paradise online

hotel paradise,online,prima,ke shlédnutí – Prožijte společně se soutěžícími tři měsíce v opravdovém ráji. Luxusní hotel v Dominikánské republice se stává dějištěm nekončícího veselý, hledání přátel, ale i hádek a intrik v boji o udržení si místa v hotelu.

Bubo Bubo online

bubo bubo,Bob Klepl,prima,online,ke shlédnutí – S Bobem Kleplem se přeneseme v čase do dob, kdy byli vědomostní soutěže příjemným zpestřením večera. Bubu Bubo, tak jako jeho vzor šest ran do klobouku přináší humorné zápolení slavných v hádání neobvyklých slovních výrazů.

Receptář prima nápadů, poslední díl

receptář prima nápadů,prima,online,ke shlédnutí – Každé nedělní poledne je tu Přemek Podlaha s další várkou skvělých tipů a triků pro všechny domácí kutily a pěstitele. Receptář prima nápadů přináší spoustu užitečných nápadů i online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.2648 sekund.