+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubo bubo ke shlédnutí

Klíčová slova: bubo bubo,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Bob Klepl si zve do studia dvojice známých osobností, aby se vzájemně utkali v hledání významu nepříliš známých slovních výrazů. Následovník oblíbené soutěže šest ran do klobouku právě startuje na obrazovce tv prima.

Web: bubobubo.neprepinej.cz/

Další související informace

Hledá se táta a máma

hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí – Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Vrabci v hrsti online

vrabci v hrsti,prima,online,ke shlédnutí – Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.