+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bubo bubo ke shlédnutí

Klíčová slova: bubo bubo,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Bob Klepl si zve do studia dvojice známých osobností, aby se vzájemně utkali v hledání významu nepříliš známých slovních výrazů. Následovník oblíbené soutěže šest ran do klobouku právě startuje na obrazovce tv prima.

Web: bubobubo.neprepinej.cz/

Další související informace

Hledá se táta a máma

hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí – Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Hotel Paradise online

hotel paradise,online,prima,ke shlédnutí – Prožijte společně se soutěžícími tři měsíce v opravdovém ráji. Luxusní hotel v Dominikánské republice se stává dějištěm nekončícího veselý, hledání přátel, ale i hádek a intrik v boji o udržení si místa v hotelu.

čtyři svatby online

čtyři,4 svatby,online,prima,ke shlédnutí – Je to jejich největší den, přesto se na něj rozhodli pozvat další nevěsty, které jej zkritizují a ohodnotí. Nevěsta s největším počtem získaných bodů pak získá nezapomenutelnou svatební cestu. Navštivte jejich slavný den i vy online.

Načítání trvalo 0.0506 sekund.