+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Buena Vista Club

Klíčová slova: klub, hudební, taneční, party, DJ, koncert, plzeň

E-mail: info@buenavistaclub.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2010

Popis: Buena Vista Club je multifunkční klub v centru Plzně. Pořádáme hudební koncerty, taneční party, tématické večery a divadelní představení. Nabízíme pronájem prostor a techniky pro konference, semináře, oslavy a školení.

Web: www.buenavistaclub.cz

Další související informace

šachový klub újezd lesy

šachy, šachový klub, chess, újezd, lesy – webové stránky šachového klubu Újezd nad Lesy. 3achové odkazy. Šachové partie. Členové klubu. Šachové turnaje. Kontakt na členy šachového klubu. šachy šachovnice. šachové figury. Šachové strategie. základní škola masarykova.

Kulturní akce

party, koncert, festival, přednáška, výstava – Komunitní server PopKultura.cz Vám přináší stále aktuální seznam párty, výstav, festivalů, sportovních událostí a programů kin po celé České Republice. Podělte se s místní obsáhlou komunitou o své zážitky ještě dnes!

Party-narozeniny.cz

oslavy, svatby, dětské párty, oslava, maturitní pl – Party-narozeniny Vám pomůže najít vše pro párty - balónky, helium, ohňostroj a jiné párty zboží, kouzelníka, dort i chlebíčky. Vše na jednom místě – poradna, bazar, diskuze, fotogalerie i videogalerie pro inspiraci.

Načítání trvalo 3.9644 sekund.