+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Buštěhradská Dráha

Klíčová slova: country, Kladno, zábavová kapela, kapela

E-mail: info@bustehradskadraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Country kapela, Buštěhradská Dráha hraje muziku o níž předpokládá, že k Buštěhradské Dráze patří. Country & Western music se stala páteří této skupiny a od r. 1997, kdy s ní začala brázdit sály hospůdek, pelechy potlašišť i prkna pódií festivalů jí zůstává věrná. Používaný dodatek v názvu „Country pod parou“ bývá často zavádějící, o ním je míněn pouze tématický záběr valné většiny skladeb, ke kterým kapela inklinuje.

Web: www.bustehradskadraha.cz

Další související informace

Bergamons - hudební skupi

rock, pop, hudba, kapela, hudební, skupina, muzika – Zábavová kapela Bergamons hraje rock a pop music, okrajově i jiné žánry, od českých i zahraničních autorů, hity od 70. let po současnost. Pro poslech i k tanci, vše 100%-ně živě. Hudba na taneční zábavy, společenské a firemní večery, plesy a další.

Blíženci - kapela

hudební skupina, kapela, duo – Hudební skupina, duo působící v okolí Brna. Nabízíme kvalitní hudbu k tanci i poslechu na svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky, různá setkání, i na klasickou zábavu či ples. Repertoár naší kapely se skládá z hitů od let 50tých prakticky až do současnosti, zahrnuje mnoho žánrů, a lze říct, že umíme zahrát pro všechny generace. Na přání pořadatele jsme schopni žánrovou skladbu přizpůsobit. Repertoár se také snažíme neustále rozšiřovat o další skladby.

MUSIC MP6 BAND

MP6 band, hudba, kapela – Nabízíme hudební produkci na Vaší svatbu, oslavu, firemní večírek, ples či zábavu. Hrajeme všechny rytmy, taneční, lidové, pop, country a písničky dle Vašeho přání. Rádi přispějeme k příjemné atmosféře na Vaší akci.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.