+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bydlení je hra online

Klíčová slova: bydlení je hra,online,archiv,česká televize

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2012

Popis: Tým bytových designérů se každý čtvrtek pouští do osvěty moderních trendů spojených s naším bydlením. Vše je pojato zábavnou formou plnou dobrých rad a tipů. Součástí pořadu je i inspirativní přeměna u samotných diváků.

Web: bydlenijehra.neprepinej.cz

Další související informace

Kluci v akci recepty

kluci v akci,vaření,online,česká televize,recepty – Nechte se přesvědčit, že v kuchyni mohou být skutečnými mistry i kluci. Filip Sajler a Ondřej Slanina vás zábavnou formou provedou prvními krůčky kuchyní s celou škálou chutných receptů z domácí i světové kuchyně.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Survivor / Kdo přežije online

kdo přežije,online,archiv,Survivor – Soutěžící musí přežít 39 dnů s minimálními zásobami vody i potravin. Za těchto tvrdých podmínek na ně navíc čeká celá řada vysilujících úkolů, na základě nichž se rozhoduje o vyřazování na kmenové radě.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.