+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffe bar Praha 3

Klíčová slova: caffe bar, caffe bar Praha 3

E-mail: pulp-cafe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Caffe bar PULP FICTION je vhodný pro soukromé akce, narozeninové a jiné oslavy, firemní prezentace, semináře, večírky nebo výroční párty. Sportovní přenosy (vč. NHL aj. nočních přenosů), zajištění kompletních cateringových služeb, rauty, recepce.

Web: caffe-bar.webnode.cz

Další související informace

Stříhání psů

Stříhání psů, stříhání psů Praha, Praha 3 – Stříhání psů, malých a středních psích plemen. Pejsky ostříháme, vytrimujeme, ošetříme drápky, ouška, upravíme dle Vašeho přání.

Závěsy Praha 3

Závěsy Praha 3, tapety Praha 3, garnýže Praha 3 – Závěsy Praha 3: kovové i dřevěné garnýže na závěsy. Moderní, luxusní i klasické závěsy do interiéru, potahy na závěsy, tapety na zeď, textilní doplňky poutka, střapce, ozdobná lemování, háčky, přehozy, dekorační polštářky a jiné... Závěsy z moderních vláken, s kovovými efekty, vypalované laserem, dvojvrstvé, hedvábné závěsy.

Bytový textil Praha 3

Bytový textil Praha 3, potahové látky Praha 3 – Bytový textil Praha 3: potahové látky, dekorační látky a bytový textil. Bytový textil, dekorační látky, které zvýrazní i z útulní váš interiér či interiér hotelu, restaurace. Potahové látky na sedací soupravy, lůžka. Široký výběr bytových doplňků, závěsy i záclony, tapety, dřevěné a kovové garnýže.

Načítání trvalo 4.2329 sekund.