+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffe bar Praha 3

Klíčová slova: caffe bar, caffe bar Praha 3

E-mail: pulp-cafe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Caffe bar PULP FICTION je vhodný pro soukromé akce, narozeninové a jiné oslavy, firemní prezentace, semináře, večírky nebo výroční párty. Sportovní přenosy (vč. NHL aj. nočních přenosů), zajištění kompletních cateringových služeb, rauty, recepce.

Web: caffe-bar.webnode.cz

Další související informace

Závěsy Praha 3

Závěsy Praha 3, tapety Praha 3, garnýže Praha 3 – Závěsy Praha 3: kovové i dřevěné garnýže na závěsy. Moderní, luxusní i klasické závěsy do interiéru, potahy na závěsy, tapety na zeď, textilní doplňky poutka, střapce, ozdobná lemování, háčky, přehozy, dekorační polštářky a jiné... Závěsy z moderních vláken, s kovovými efekty, vypalované laserem, dvojvrstvé, hedvábné závěsy.

Rekonstrukce bytu Praha 3

Rekonstrukce bytu Praha 3 – Rekonstrukce bytu Praha 3: rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce panelového bytu tak i zděného včetně koupelny, kuchyně. Rekonstrukce podkroví, zděné domy na klíč, zajištění stavební dokumentace a stavebního materiálu, odvoz suti na skládky.

Black Angel Bar Praha 1

bar, praha 1, bary, praha, cocktail bar, v praze – Skvělý Cocktail Bar v Praze 1 s atmosférou 30. let přímo na Staroměstském náměstí. Vynikající pití za rozumné ceny. Profesionální barmani, originální koktejly, whisky a drinky z původních receptur a unikátní atmosféra řadí Black Angels mezi nejlepší bary v Praze!

Načítání trvalo 0.0649 sekund.