+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Call of duty 5

Klíčová slova: Call of duty 5

E-mail: info@call-of-duty-5.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2009

Popis: Toto jsou fan stránky známe hry call of dutty 5. Najdete tady češtinu ke stažení a jiné věci. Tyto stránky nejsou jenom o COD 5, ale najdete tady o každém dílu něco. Také si můžete stáhnout patche a různé pozadí pro plochu nebo si můžete jenom prohlížet obrázky. Doufáme že se Vám na našich stránkách bude líbit.

Web: www.call-of-duty-5.cz/

Další související informace

Doradus.com - Hlasové tel

nahrávání hovorů, call recording, call centrum, – Společnost Doradus COM s.r.o. nabízí hlasové telekomunikační systémy, náhlavní soupravy a služby v oblasti nahrávání hovorů, call centrum. Produkty značek: Audiotex, Plantronics. V naší nabídce naleznete také rozšiřující moduly call centra a to moduly nahrávání vzkazu volajícího, faxové služby, automatická spojovatelka, nahrávání hovorů, odesílání e-mailů, systém reportů a analýz.

Modern Warfare 2

cod,call of duty,modern warfare,modern warfare 4 – Fanoušky opěvovaná série Call of Duty se letos vrátí v plné síle. Jedná se již o šesté pokračování a zároveň druhé z podsérie Modern Warfare. Call of Duty: Modern Warfare 2 nám opět ukáže novodobou válku takovou, jaká skutečně je.

BW gaming

progaming, klan, bw, call of duty – Web multiklanu BW Gaming. Jsme tu pro vás od začátku roku 2007, kdy jsme se poprvé objevili na herní scéně a internetových stránkách. Zmiňovaný rok byl velmi těžký, jelikož se to všude hemžilo samými MultiClany se skvělým zázemím. My jsme se ale přes rok 2008 dokázali vytáhnout a nyní jistě patříme do top 10 celků ČR/SK. S radostí tedy nabízíme: herní zázemí, přátelský kolektiv a podporu sponzorů, která se i nadále rozvíjí.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.