+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cambek

Klíčová slova: cambek,ke shlednutí,online,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Web: cambek.southeast.cz

Další související informace

Comeback online ke shlédnutí

comeback,online,ke shlédnutí,nova – Vyhaslá popová hvězda Tomi Paci se musí vypořádat s životem běžného smrtelníka. Příliš mu to však neusnadňuje bratr Ozzák, který jakožto metalák má ke všemu osobitý přístup, jenž dostává rodinu do neustálých trapasů.

První krok online

první krok,seriál,online,ke shlédnutí,nova – Do prvního ročníku akademie Kláry jakubské nastupuje mnoho talentovaných žáků. Avšak jen některým se podaří poprat se všemi nástrahami a od prvních krůčků dojít až na vrchol. Jejich snahy lze sledovat i v online archivu.

Seriál Helena online

Helena,nova,online,ke shlédnutí – V běžné dělnické rodině Musilů se potíže každodenního života řeší hodně netradičním způsobem. Není tak o humorné situace nouze, které jsou brány s ironickým nadhledem. Jednotlivé epizody lze sledovat i online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.