+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cambek

Klíčová slova: cambek,ke shlednutí,online,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Web: cambek.southeast.cz

Další související informace

Comeback ke shlednutí

cambek,ke shlednutí,online,nova – Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

První krok online

první krok,seriál,online,ke shlédnutí,nova – Do prvního ročníku akademie Kláry jakubské nastupuje mnoho talentovaných žáků. Avšak jen některým se podaří poprat se všemi nástrahami a od prvních krůčků dojít až na vrchol. Jejich snahy lze sledovat i v online archivu.

Soukromé pasti online

soukromé pasti,nova,online,ke shlédnutí – Seriál soukromé pasti zachycuje neobvyklé lidské osudy, jenž napsal samotný život. Ač souhrou náhod či i vlastní vinou se dostávají hrdinové jednotlivých příběhů do nezávidihodné situace, s níž je velice obtížné vyklouznout.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.