+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Camberly Bar Praha

Klíčová slova: Karaoke Music Tanec koktejly zabava nejlepsi bar

E-mail: simberak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2009

Popis: Rodinný Bar Camberly se nachází ve velmi dostupné lokalitě, a to přímo v centru Prahy, u Národní třídy. Vzhledem k osobnímu přístupu majitelky a obsluhy v jedné osobě se zde hosté cítí jako doma a baví se podle libosti. Mohou si zazpívat karaoke, pouštět si písničky z Jukeboxu, zatancovat si ve výloze, naučit se základním krokům Salsy a Bachaty nebo jen tak pro radost si zahrát stolní fotbálek. Všichni se rádi vrací nejen díky líbivosti interiéru, poctivé zábavě a skvělým cocktailům, ale hlavně protože ... V Camberly, se nevyká!!

Web: www.camberly.cz

Další související informace

Digital Jukebox Hire

digital jukebox, digital jukebox hire, party music – FunkyDiva Music UK Ltd je společnost, která poskytuje pronájem digitálních jukeboxů. Využít digital jukebox hire můžou lidé z UK. Digital jukeboxs jsou ideální pro pořádání párty, svateb a pracovních večírků. Pronájem digitálních jukeboxů mohou využít jednotlivci i společnosti. Digital Jukebox Hire bude brzy expandovat i za hranice UK.

Skvělá zábava

zábava, magazín, Skvělá zábava – Internetový magazín Skvělá zábava je magazín o zajímavostech, zábavě, celebritách, věštění on-lineh a domácí dílně. Naleznete v něm vše pro zábavu i poučení.

What is music

What is music – What is music? Music is a cluster of mechanical waves are perceived by our ears and our mind reacts to them somehow. If you want to learn about music and more information visit WhatisMusic.eu this website is the best!

Načítání trvalo 3.4685 sekund.