+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Camberly Bar Praha

Klíčová slova: Karaoke Music Tanec koktejly zabava nejlepsi bar

E-mail: simberak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2009

Popis: Rodinný Bar Camberly se nachází ve velmi dostupné lokalitě, a to přímo v centru Prahy, u Národní třídy. Vzhledem k osobnímu přístupu majitelky a obsluhy v jedné osobě se zde hosté cítí jako doma a baví se podle libosti. Mohou si zazpívat karaoke, pouštět si písničky z Jukeboxu, zatancovat si ve výloze, naučit se základním krokům Salsy a Bachaty nebo jen tak pro radost si zahrát stolní fotbálek. Všichni se rádi vrací nejen díky líbivosti interiéru, poctivé zábavě a skvělým cocktailům, ale hlavně protože ... V Camberly, se nevyká!!

Web: www.camberly.cz

Další související informace

Happy Sushi

kurzy sushi, příprava sushi, sushi bar – Happy Sushi - pořádáme individuální kurzy přípravy sushi i degustační sushi večery v Praze ve stylu all you can eat za fixní cenu. Nabízíme profesionální sushi catering pro soukromé i firemní akce, oslavy, bankety rauty atd.

Restaurace Beseda Rakvice

Pohostinství, Beseda Rakvice, restaurace, gril bar – Pohostinství Beseda nabízející restauraci, letní zahrádku s grilem a noční bar leží přímo ve středu vinařské obce Rakvice. Obec se nachází v bezprostřední blízkosti Lednicko-valtického areálu, kde se nacházejí světoznámé turisticky oblíbené památky jako lednický a valtický zámek, minaret, Janův hrad a nespočet dalších. Nedaleko je též historické město Mikulov u kterého se rozkládají Pálavské vrchy a Novomlýnské nádrže. Celé okolí je vhodné pro pěší a cyklistickou turistiku, spojenou z možností ochutnávky zdejších vinikajících vín. V naší restauraci, jejíž historie se datuje od roku 1927, se v přízemí nachází pivnice s kapacitou 40 míst, v 1. patře klimatizovaný noční bar (35 míst) a ve dvoře letní zahrádka s udírnou a grilem (70 míst). Jsme tedy schopni nabídnout Vám občerstvení i zábavu po celý den, jednotlivcům i větším skupinám. Jako jediní v okolí jsme začleněni do agentury "CYKLISTÉ VÍTÁNI" a poskytujeme tudíž služby pro cykloturisty - nabízíme tzv. cyklomenu, nápoje pro cyklisty, odstavné místo pro kola přímo u letní zahrádky a další vybavení, které turisté přijíždějící na kole jistě uvítají.

Bar Střížkov

Bar Střížkov – V baru Střížkov narazíte jen na ty nejlepší koncerty, skvělé akce, zajímavé projekce a ty nejpozoruhodnější večírky. Mícháme skvělé drinky za skvělé ceny. V baru Střížkov narazíte jen na ty nejlepší koncerty, skvělé akce, zajímavé projekce a ty nejpozoruhodnější večírky. Mícháme skvělé drinky za skvělé ceny.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.