+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Casting - Hostesky

Klíčová slova: SM,domina, fotomodeling,casting,hostesky,brigáda

E-mail: castinghostesky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2008

Popis: Nabízí se příležitost pro divačky, roztleskavačky, hostesky, fotomodelky, dívky co by jsi rádi zkusily být dominou na focení a natáčení SM. zaměření.Vhodné pro i pro úplné začátečníky, oblečení a zaškolení je poskytováno.

Web: casting-hostesky.cz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.1500 sekund.