+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Catering Praha s.r.o.

Klíčová slova: Catering, cateringový servis, cateringové služby.

E-mail: cateringpraha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2011

Popis: Firma Catering Praha s.r.o. nabízí komplexní servis cateringových služeb na prvotřídní úrovni. Specializací firmy je filmové stravování. Catering Praha poskytuje i firemní nebo reklamní stravování. Firma zajišťuje rauty, bankety, svatby, narozeninové párty, společenské i soukromé oslavy, firemní večírky, společenské akce, full programy na klíč. Vše kolem jídla, pití, zábavy.

Web: www.catering-praha.eu

Další související informace

Čištění kanalizace

Servis, čištění a revize kanalizace, potrubí. – Servis a čištění kanalizace, frézování odpadů, prohlídky potrubí TV kamerou, bezvýkopové opravy kanalizačního potrubí, revize kanalizace, tlakové čištění nádrží, septiků a jímek, čištění odpadů v bytě (WC, vana, umyvadlo, dřez).

Diesel Servis

diesel, hale, servis, vstřikovací čerpadlo, vstřik – Společnost HALE, spol. s r.o. je autorizovaný DIESEL SERVIS čerpadel a vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso a Siemens VDO. Pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro většinu vozidel všech značek.

SEMOT s.r.o.

servis, opravy, elektromotor, čerpadla, kompresor – Zajišťujeme servis elektromotorů všech typů na střídavý a stejnosměrný proud od 0,15 kW až do neomezeně kW, prodej elektromotorů Siemens od 0,15 kW do 15 kW, prodej strunových sekaček a jejich pozáruční servis, převíjení všech typů motorů, opravy čerpadel a po dohodě i ostatních agregátů, např. vývěv a kompresorů.

Načítání trvalo 2.9317 sekund.