+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černé ovce online archiv

Klíčová slova: Černé ovce,online,archiv,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2012

Popis: Nebojte se bojovat za svá práva se všemi těmi podvodníky a zlodějíčky, s nimiž se setkáváme pomalu na každém kroku. Pokud si nejste jistí, jaké kroky můžete podniknout, jsou tu od toho černé ovce, jenž nabízejí nejednu radu.

Web: cerneovcearchiv.neprepinej.cz

Další související informace

Top Star magazín online

top star magazín,prima,online,ke shlédnutí – Každou středu nám Top Star nabízí pohled do zákulisí životů slavných a bohatých celebrit. Máme tak možnost sledovat jejich aktuální kauzy, problémy, ale i běžné aspekty jejich dne. To vše samozřejmě i online na internetu.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Kouzelná školka s Michalem

kouzelná školka,online,archiv,česká televize – Kouzelná školka je pořad zaměřený na předškolní děti ve věku od tří do šesti let. Pořad vysílá Česká televize každý všední podvečer, kdy se průvodci Michal a Magda setkávají se skřítkem Františkem či jeho kamarádkou Fanynkou.

Načítání trvalo 0.2675 sekund.