+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černé ovce online archiv

Klíčová slova: Černé ovce,online,archiv,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2012

Popis: Nebojte se bojovat za svá práva se všemi těmi podvodníky a zlodějíčky, s nimiž se setkáváme pomalu na každém kroku. Pokud si nejste jistí, jaké kroky můžete podniknout, jsou tu od toho černé ovce, jenž nabízejí nejednu radu.

Web: cerneovcearchiv.neprepinej.cz

Další související informace

Okresní přebor online

okresní přebor,online,tv seriál,ke shlédnutí,nova – Venkovský fotbalový klub Slavoj Houslice zažívá svou nejlepší sezonu v okresním břeboru. Buďte i vy při jejich snaze o postup do divize propletené zákulisními intriky a notnou dávkou humorného nadhledu.

Den D online archiv

den d,online,archiv,ke shlédnutí – I jediný den může rozhodnout o úspěchu či naprostém fiasku našich podnikatelských záměrů. Inovátoři i zaběhnuté firmy se svými projekty musí přesvědčit pětici investorů o návratnosti jimi vložených finančních prostředků.

Kouzelná školka s Michalem

kouzelná školka,online,archiv,česká televize – Kouzelná školka je pořad zaměřený na předškolní děti ve věku od tří do šesti let. Pořad vysílá Česká televize každý všední podvečer, kdy se průvodci Michal a Magda setkávají se skřítkem Františkem či jeho kamarádkou Fanynkou.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.