+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černý humor

Klíčová slova: černý humor, vtipy o blondýnkách, vtipy o doktorec

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Internetový portál věnovaný černému humoru. Najdete u nás také vtipy o blondýnách, které vás docela jistě pobaví. Pokud jste morbidnější povahy, tak se u nás můžete zasmát i skvělým vtipům o doktorech.

Web: cerny-humor.webnode.cz/

Další související informace

Antistres

vtipy videa texty – Vtípky, videa, texty a obrázky pro pobavení a relaxaci když Vás naštve šéf, nebo podřízení, když Vás už nebaví škola, nebo když se prostě jenom momentálně cítíte pod psa. Odpočiňte si od denního stresu.

Vtipy

Vtipy, o blondýnkách, chuck norris, vtip, zábava, – Tisíce vtipů pro vaši zábavu. Zasmějte se s vtipy, které jsme pro vás připravili. Najdete zde vtipy o blondýnkách, vtipy chucku norrisovi, vtipy o somálcích, o romech, prostě o všem. Dobře se bavte.

Online zábava CrazyCafeCz

sexy holky, vtipná videa, vtipy o pepíčkovi, videa – Zábava na internetu se spojila na jedno místo. Každý den připravujeme nové vtipy, hledáme nejzajímavější novinky ze světa celebrit a vybíráme nejvtipnější obrázky. Podívejte se na vtipná videa, přečtěte si svou denní porci vtipů a nebo si prohlédněte fotky pěkných holek. Hlasujte pro nejvtipnější videa, vyberte nejlepší vtipy nebo si zahrajte některou ze super her. Ty nejvíc sexy holky, zábavná videa a spousta super vtipu na nejzábavnějším místě na internetu.

Načítání trvalo 4.4221 sekund.