+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Červený trpaslík online

Klíčová slova: červený trpaslík,online,red dwarf,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2012

Popis: Vesmírná loď červený trpaslík je zasažena smrtelnou radiací a tři milióny let se stává neobyvatelnou. Jediný, kdo tuto nehodu přežil je Dave Lister, jemuž dělá společnost tvor, jenž se vyvinul s jeho kočky a hologramem Rimmera.

Web: cervenytrpaslik.onlinearchiv.cz

Další související informace

Česko na talíři recepty

česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí – Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

ČeskoSlovensko má talent online

československo má talent,online,prima,ke shlédnutí – Talentovaní jedinci mají výjimečnou šanci ukázat co v nich. Pokud se jim podaří o svých dovednostech přesvědčit porotu a následně i diváky, mohou získat peněžní výhru a příležitost se předvést v Las Vegas.

Zdivočelá země online

zdivočelá země,seriál,čt,online,ke shlédnutí – Seriál je natočen dle knižní předlohy Jiřího Stránského Zdivočelá země a Aukce. Děj je zasazen do divokého období poválečného pohraničí a mapuje následný mocenský vzestup komunismu přinášející bývalému západnímu pilotovi nejednu útrapu.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.