+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Červený trpaslík online

Klíčová slova: červený trpaslík,online,red dwarf,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2012

Popis: Vesmírná loď červený trpaslík je zasažena smrtelnou radiací a tři milióny let se stává neobyvatelnou. Jediný, kdo tuto nehodu přežil je Dave Lister, jemuž dělá společnost tvor, jenž se vyvinul s jeho kočky a hologramem Rimmera.

Web: cervenytrpaslik.onlinearchiv.cz

Další související informace

Filmy online ke shlédnutí

Filmy online ke shlédnutí – Filmy online ke shlédnutí zdarma, filmy ke stažení zdarma, seriály online, seriály ke stažení, TV online, zábavná videa, videoklipy, zajímavá videa, MP3 zdarma, filmy pro mobilní telefony ve formátu 3GP

Kriminálka Anděl online

kriminálka Anděl,online,nova,ke shlédnutí – Kriminálka Anděl navazuje na dlouhou tradici českým krimi seriálů, avšak svým stylem vyprávění se přenesla do moderní doby. Praha je zde popisována jako těkavé a temné město, na jehož pozadí jsou páchány ty nejzávažnější násilné činy. A je jen na členech Smíchovské mordparty chytit pachatele.

Základka online

základka,online,prima,ke shlédnutí – Na učitelský sbor základní školy Sever čeká těžká dřina za záchranu svého živobytí. Nejpozději do pololetí musí přesvědčit ministerstvo, že jejich zázemí a pedagogické metody převyšují věčného rivala základní školu Jih.

Načítání trvalo 3.0174 sekund.