+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Červený trpaslík online

Klíčová slova: červený trpaslík,online,red dwarf,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2012

Popis: Vesmírná loď červený trpaslík je zasažena smrtelnou radiací a tři milióny let se stává neobyvatelnou. Jediný, kdo tuto nehodu přežil je Dave Lister, jemuž dělá společnost tvor, jenž se vyvinul s jeho kočky a hologramem Rimmera.

Web: cervenytrpaslik.onlinearchiv.cz

Další související informace

Aréna národů online

aréna národů,prima,online,ke shlédnutí – Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

StarDance online

StarDance,online,čt,ke shlédnutí – Spojení profesionálních tanečníků a známých osobností sebou přináší zajímavé zápolení v soutěžní reality show StarDance. Krom samotného parketu navštívíme jednotlivé páry během nácviku klasických a latinskoamerických tanců.

Filmy online ke shlédnutí

Filmy online, filmy online ke shlédnutí zadram, – Na tomto serveru najdete ty nejlepší filmy online řazené podle kategorii, nejnovější filmy pro rok 2013, vše je tady online a ke shlédnutí zdarma, filmy jsou jak podle hercu tak podle hodnocení.Stači si vybrat a spustit svůj oblibený film.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.