+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká kapela, česká hudba

Klíčová slova: Lidová hudba, moravanka,české lidovky, hudba

E-mail: ceska-kapela@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Kettner hudba, česká kapela, malá kapela. Nabídka českých kapel, flašinetu, cimbálovky, moravanky a mnohé další pro české a zahraniční turisty. Malá kapela je známá svou mnohaletou tradicí ale i ostatní nabízené české kapely mají bohatou historii.

Web: www.ceska-kapela.cz

Další související informace

MP3katalog.net - mp3 ke s

mp3, hudba, zdarma, mp3 hudba ke stažení zdarma – Nejrozsáhlejší český katalog odkazu na MP3 soubory po celém Internetu. Více jak 25 000 MP3 ke stažení zdarma. Přejeme příjemný poslech.

GOBLIN

irská hudba, irský tanec, keltská hudba – Jsme (momentálně dívčí) kapela hrající tradiční hudbu keltských oblastí, někdy zabrousíme také na Balkán a na tenký led vlastní tvorby. Existujeme od roku 2007. Až na jedinou výjimku naši sestavu tvoří muzikanti z teplické konzervatoře.

Livada - makedonská hudba

Livada, Brno, Makedonie, makedonská hudba, hudba – Brněnská skupina hrající převážně makedonskou lidovou hudbu, okořeněnou písněmi z Bosny, Srbska či Kosova. Hrajeme styly: Izvorné - z hornatého venkova, starogradské a čalgija (městský folklór s výrazně tureckými a orientálními prvky).

Načítání trvalo 0.0745 sekund.